Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Wengeras gailisi neįsigijęs R. Sterlingo


Prieš pirmadienio susitikimą su „Manchester City“, Arsenas Wengeras pripažino, jog gailisi neįsigijęs Raheemo Sterlingo tada, kai jis dar žaidė QPR komandoje.

Sterlingas prie „Liverpool“ prisijungė 2012 metais už 600 tūkstančių svarų, o po sėkmingo pasirodymo į „Manchester City“ šią vasarą persikėlė jau už 49 milijonų svarų sumą.

Wengeras pripažino, jog šiemet nebuvo galimybės įsigyti šį žaidėją, tačiau atskleidė, jog gailisi to, jog jo neįsigijo dar tada, kai jis futbolo pasauliui nebuvo žinomas.

„Mes aikštės kraštuose turėjome daug žaidėjų, bet tada, kai Sterlingas žaidė QPR – mes turėjome jį įsigyti. Mes jį stebėjome, bet kartais tu tiesiog praleidi akivaizdžius žaidėjus. Kiekvieno klubo istorijoje pilna aukščiausio lygio žaidėjų, kuriuos jie paleido iš savo akiračio. Tuo metu „Liverpool“ buvo greitesni.“,- prieš rungtynes žurnalistams papasakojo Wengeras.

Wengerui Sterlingą iš arti teks stebėti jau pirmadienį, kai jis su „City“ ekipa atvyks į Londoną. Abi komandos yra vienos iš pagrindinių pretendenčių laimėti „Premier“ lygą, bet turnyrinėje lentelėje abi nusileidžia „Leicester City“ ekipai.

Susitikimas tarp „Arsenal“ ir „Manchester City“ pirmadienį 22:00 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes