Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Wengeras toliau ragina imtis priemonių dėl FFP


Pastaruoju metu nuolatos UEFA "Financial Fair Play" (Finansinės drausmės; FFP) taisykles kritikuojantis Arsene'as Wengeras mano, kad per artimiausius metus tikrai nutiks kažkas, kas sustabdys beprotiškai augančias transferų kainas.

Londono "Arsenal" treneris iš pradžių buvo FFP šalininkas, tačiau laikui bėgant ėmė aiškėti vis daugiau trūkumų, kol galiausiai "Paris Saint-Germain" už 222 mln. eurų įsigijo Neymarą.

Negana to, Prancūzijos vicečempionai apskritai sugebėjo taisykles apeiti susitardami dėl Kyliano Mbappe transfero kitą vasarą ir iki to laiko jį išsinuomodami.

"Kažkas nutiks", - kalbėjo Wengeras.

"Tai buvo pirmas kartas, kai politinį žingsnį žengė Vokietijos ministrė pirmininkė bei UEFA prezidentas ir manau, kad per artimiausius 12 mėnesių tikrai kažkas bus padaryta dėl to, jog būtų reguliuojami transferų limitai bei sumos."

Strategas mano, kad yra du pasirinkimai - arba dar griežtesnės taisyklės, arba visai jokių taisyklių.

"Privalome eiti vienu iš dviejų kelių. Arba visa tai tinkamai prižiūrėti, arba palikti tai visiškai atvira", - pridūrė Wengeras.

"Visgi, negalima būti viduryje. Būtent čia mes esame šiuo momentu. Tai pasitarnauja tik kai kuriems klubams, kurie gali susitvarkyti su taisyklėmis teisiniu būdu."

"Taisyklės turi būti griežtesnės bei aiškesnės arba reikia visai jas panaikinti - gali daryti, ką nori, jeigu gali garantuoti, jog turi pinigų susimokėti."

Wengero vadovaujamas "Arsenal" šią vasarą buvo vienas iš kelių Anglijos klubų, kurie transferų lango metu uždirbo.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
robiszi
1 6 09-23 10:22
nera tokio istatymo ,kad neitu jo apeiti .
Myliu_Futbola
0 0 09-24 10:33
teisybe sako... kas per nesamone, kai klubus valdo salys, o kiti eina normaliu keliu... vieni turi auginti zaidejus ir ieskoti talentu, kiti gali sau ramiausiai mirusioi lygoj zaisti ir nesivargindami nupirkti geriausius uzbaigtus jaunus zaidejus... cia yra visiska nesamone... butu lyga konkurencinga ar klubas europoj pastoviai kazka pasiekiantis, tada suprasciau, bet dabar grinai del pinigu ivyksta perejimas arba kaip ir wengeras sako, tada jokiu taisykliu... pamatytume uz kosminius kontraktus kiniskas reklamas ant marskineliu ir zaidejus, kaip prostitutes is klubo i kluba lakstancius uz kosminius pinigus
true
1 1 09-23 16:14
bet realiai jis teisus. kazkada turi baigtis tie kosminiai transferai, nes futbolas tuoj nebus futbolas, ifliacija bus pasiekta. kazkokios lubos turi buti ivestos futbole, kaip NBA proprocingos uzdirbtu klubu pajamoms ar kazkas panasaus. aisku apie tai turetu kalbeti visi, ne tik Wengeras. tuoj ateis laikai, kai top klubai kas vasaro po milijarda istaskys
Titas21
9 9 09-23 11:18
wengeras daugiau laiko skiria ffp negu arsenalui
...
10 6 09-23 11:27
Sitas tai konkreciai nutukes nesamones kazkokias sneka ***...