Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

A. Wengero pasitraukimas nepadėjo: statistika rodo, kad "Arsenal" prie U. Emery regresuoja "Premier" lygoje


2019-10-22 18:14:11 Premier League Arsenal FC

Londono "Arsenal" komandoje po Arsene'o Wengero išvykimo pozityvo apie tai, kad klubas netrukus vėl taps pajėgus varžytis dėl Anglijos "Premier" lygos titulo yra nedaug.

Pirmadienį vakare Unai Emery treniruojama komanda patyrė antrąją nesėkmę šiame sezone ir prarado poziciją didžiajame ketverte.

"Arsenal" vasarą į savo gretas pasikvietė Dani Ceballosą, Davidą Luizą, Kieraną Tierney ir rekordinę sumą kainavusį Nicolą Pepe, tačiau kol kas vasaros darbo vaisiai neatneša rezultatų aikštėje.

"Bleacher Report" surinko A. Wengero ir U. Emery statistiką, kuri rodo, kad "Arsenal" prie naujo stratego ne tik, kad nepagerino rezultatų "Premier" lygoje, bet dar ir pablogino kitus rodiklius.

Minėtas šaltinis lygino paskutinių 47-ių A. Wengero ir pirmųjų 47-ių U. Emery rungtynių statistiką Anglijos pirmenybėse. Būtent vakarykštė dvikova prieš "Sheffield United" strategui iš Ispanijos buvo 47-a prie "Arsenal" vairo "Premier" lygoje.

Paskaičiuota, kad A. Wengeras per minėtą rungtynių atkarpą pasiekė 26 pergales, o U. Emery – 25. Prie prancūzo komanda įmušė 90 įvarčių, o prie ispano – 86.

Taip pat matomi prastesni rezultatai gynyboje, nors ir prie U. Emery komanda žaidžia kiek pragmatiškesni futbolą. Per savo paskutines 47 rungtynes į A. Wengero treniruojamos komandos vartus krito 59 įvarčiai, į U. Emery – 63. Be to, prie A. Wengero komanda "sausus" vartus išlaikė 17 kartų, o prie U. Emery tai buvo padaryta tik 10 kartų.

Apklausa: Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?

Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris
Straipsnio įvertinimas: 11 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

dannas
 dannas
0 39 10-22 20:34
Dzin ta statistika, liudniausia, kad is grazu futbola demonstruojancios komandos, padare eiline malka.