Abi Lietuvos rinktinės iš San Marino išsivežė pergales © Eurofootball.lt
San Marine įvyko 2006 m. Pasaulio čempionato 7 atrankos grupės rungtynės, kuriose susitiko San Marino ir Lietuvos nacionalinės rinktinės. Pergalę minimalia persvara iškovojo be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavę svečiai, o vienintelį įvartį pelnė saugas D.Česnauskis.

Kitame grupės susitikime Serbija ir Juodkalnija išvykoje įveikė Belgiją ir surinkusi 10 taškų išlaikė grupės lyderės poziciją. Lietuva su 8 taškais lieka antroje vietoje, penki taškai Ispanijos, du Bosnijos ir Hercogovinos sąskaitoje, o San Marinas taškų nepelnė.

"Mus slėgė spaudimas, nes pergalė buvo būtina. Tai tikrai atsiliepė komandos žaidimui. Nors ilgą laiką kontroliavome kamuolį, nesugebėjome išnaudoti progų. Visgi svarbiausia yra rezultatas, kuris leidžia mums pakilti į antrąją vietą grupėje." - po mačo sakė treneris A.Liubinskas.

Sekančiose ciklo rungtynėse Lietuvos rinktinės laukia išvykoje į Bosniją, kur kitų metų kovo pabaigoje reikės žaisti prieš šios šalies komandą. Tuo tarpu birželį teks vykti į Ispaniją ir rungtyniauti prieš grupės favoritus. Rugsėjį lietuviai išvykoje susitiks su serbais, o po to laukia trys rungtynės namie - prieš bosnius, serbus ir galų gale prieš Belgiją.

San Marinas 0 - 1 Lietuva
41' [0 - 1] Deividas Česnauskis

Lietuvos rinktinės sudėtis:
Žydrūnas Karčemarskas, Aurelijus Skarbalius, Rolandas Džiaukštas, Tomas Žvirgždauskas, Marius Stankevičius, Deividas Šemberas, Edgaras Česnauskis (76' Saulius Mikoliūnas), Deividas Česnauskis, Andrius Gedgaudas (85' Donatas Vencevičius), Tomas Danilevičius, Tomas Radzinevičius (46' Igoris Morinas)

Rungtynių chronologija:
Susitikimas prasideda. Stadione žiūrovų nelabai daug, be to nemažai jų yra atvykę iš Lietuvos. Tribūnose šalia LFF prezidento L.Varanavičiaus sėdi ir legendinis prancūzas, San Marino ekipos gerbėjas, M.Platini.
3' Pirmasis mačo smūgis - Danilevičius randa vietos baudos aikštelės krašte, bet smūgiuoja labiai netiksliai
7' Danilevičius atmeta D.Česnauskiui, smūgis iš 15 metrų kamuolys skrieja virš vartų. Skiriamas kampinys klysta aikštės šeimininkų gynėjai, ir dar vienas lietuvių bandymas iš toliau netikslus.
10' Griaunamas Skarbalius, baudos smūgis iš 23 metrų, stiprus Stankevičiaus bandymas rikošetu atšoka į Gedgaudo ranką ir kamuolys atitenka sanmariniečiams.
11' Lietuviai nustoja spausti varžovus, žaidimas šiek tiek išsilygina
14' Baudos smūgis iš 30 metrų, Selvos bandymas skrieja šalia vartų
28' Pavojingiausia svečių ataka per pirmą pusvalandį - suklydus gynėjui atsirado laisvės dešiniame krašte, D.Česnauskis prasiveržė į baudos aikštelę, perdavė perdavė kamuolį Stankevičiui, šis siunčia link vartų, kur nuo Radzinevičiaus bandymo iš arti apsigina vartininkas
37' E.Česnauskio perdavimas broliui Deividui į baudos aikštelę, šis smūgiuoja iš po gynėjo kojų, bet smūgis nestiprus ir jis nesukelia problemų varžovų vartų sargui
39' Stankevičiaus perdavimas iš dešinės, Danilevičiaus smūgis galva skrieja tiesiai į vartininką
40' Skarbaliaus perduoda kamuolį į baudos aikštelę, Danilevičius galva numeta kamuolį prie tolimojo virpsto, ir ten atbėgęs D.Česnauskis pasiunčia kamuolį į vartų kampą. Lietuvos rinktinė pagaliau įmuša pergalei būtiną įvartį.
45' D.Česnauskio perdavimas, sumaištis baudos aikštelėje, vienas iš lietuvių bando mušti į vartus, tačiau pasiaukojamai sužaidęs gynėjas numuša kamuolį į kampinį
Kėlinio pabaiga
46' Vienas keitimas po pertraukos - Radzinevičių keičia Morinas
50' D.Česnauskis griaunamas prie pat baudos aikštelės, E.Česnauskio baudos smūgis skrieja virš vartų
53' Šeimininkų klaida išmušant kamuolį, ir Gedgaudo iš 13 metrų smūgiuotas kamuolys skrieja šalia virpsto
65' D.Česnauskis atsiduria kairiame krašte atlieka perdavimą į baudos aikštelę savo broliui Edgarui, kuris susistabdo kamuolį ir smūgiuoja šalia vartų
67' E.Česnauskis įsiveržia į baudos aikštelę ir yra tempiamas už marškinėlių bei griaunamas, tačiau teisėjas nesiryžta skirti 11 metrų baudinio
72' Baudos aikštelės kraštu įsiveržia D.Česnauskis, iš vartų išbėga San Marino vartininkas, lietuvis atmeta kamuolį į vidurį, bet niekas nesuskumba pasinaudoti proga ir įmušti į tuščius vartus
76' E.Česnauskį keičia Mikoliūnas
77' Vos prieš pusę minutės į aikštę išbėgęs Mikoliūnas atsidūria baudos aikštelės, pasitaiso kamuolį ir smūgiuoja - kamuolys atšoka nuo gynėjo ir vartininkui tenka atmušti šį smūgį
80' Neapdariai iš vartų išbėga sanmariniečių vartininkas, ir Gedgaudo bandymas permesti kamuolį į tuščius vartus kiek netikslus
85' Pavojingiausias mačo momentas prie lietuvių vartų - įbėgantis į baudos aikštelę sanmarinietis gauna kamuolį, tačiau uždelsia ir Stankevičius sugeba likviduoti pavojų. Netrukus Gedgaudą keičia Vencevičius
90' Lietuviai mačo pabaigoje perleido iniciatyvą varžovams ir privertė visus komandos gerbėjus šiek tiek pasinervuoti. Visgi susitikimas baigėsi pergale - abi rinktinės įvykdė planą ir iš San Marino išsiveža po 3 taškus.