Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A.Brazevičius baiminasi aikštės kokybės Marijampolėje


2017-11-16 16:17:43

Lietuvos futbolo A lygos 32 turo rungtynėse FK „Žalgiris“ savo aikštėje 5:2 (3:0) nugalėjo Utenos „Utenį“ ir tęsia kovą dėl Lietuvos čempionų titulo. Rezultatyviame susitikime du įvarčius pelnė puolėjas Darvydas Šernas, po vieną pridėjo gynėjai Diego Oyarzunas ir Kaja Roguljis, o paskutinį tikslų smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Matija Ljujičius.

Šį sezoną tai buvo trečios rungtynės A lygoje, kai žalgiriečiai į varžovų vartus įmušė 5 įvarčius. Beje, antrą kartą nuo „Žalgirio“ nukentėjo būtent „Utenis“. Tiesa, trečiadienį varžovai iš Utenos sugebėjo ir patys pasižymėti. 67 min. rezultatą sušvelnino Alberto Lopezas, o 81 min. antrą įvartį įmušė į baudos aikštelę įsiveržęs Ali Radjelis. Vyriausiojo „Žalgirio“ trenerio Aleksandro Brazevičiaus teigimu, praleisti įvarčiai šiek tiek apkartino pergalės džiaugsmą. 
 
„Apmaudu, kad nepavyko išvengti šaukšto deguto medaus statinėje. Tie du praleisti įvarčiai buvo visai nereikalingi. Be abejo, reikia pagirti ir varžovų komandą. Ji gerai kontroliavo kamuolį, vertė mus nervintis, skubėti ir rizikuoti mėginant perimti kamuolį. Kita vertus, pirmaudami 4:0 mes ir patys sumažinome apsukas, galbūt futbolininkai nusprendė šiek tiek patausoti jėgas. Todėl rungtynių pabaiga mums ir nenusisekė. Visgi, iš esmės esu patenkintas žaidimo kokybe, ypač pirmu kėliniu, kai žaidėme ramiai ir užtikrintai, taip, kaip galime ir mokame. Po nesėkmingų rungtynių su „Jonava“ mums reikėjo tokios pergalės. Dabar visos mūsų mintys skirtos paskutinėms rungtynėms su Marijampolės „Sūduva“, – tikino A.Brazevičius.
 
Trečiadienį laimėjo ne tik „Žalgiris“, bet ir Marijampolės „Sūduva“. Marijampoliečiai savo aikštėje 2:1 įveikė „Jonavos“ ekipą ir prieš paskutinę akistatą su „Žalgiriu“ turi vieno taško pranašumą. Lemiamas mūšis dėl čempionų titulo lapkričio 19 d. vyks būtent Marijampolėje. Paskutinis žalgiriečių vizitas į varžovų tvirtovę nebuvo sėkmingas. Spalio 22 d. vykusiose A lygos 28 turo rungtynėse „Žalgiris“ net 0:3 nusileido šeimininkams. Po šio pralaimėjimo daugkartiniai šalies čempionai prarado A lygos lyderių poziciją, o netrukus iš savo posto pasitraukė ir vyriausias treneris Valdas Dambrauskas.

Nuo 2015 m. pradžios komandai vadovavusį futbolo specialistą vyriausiojo trenerio poste pakeitęs A.Brazevičius teigė, kad paskutinės rungtynės su „Sūduva“ nebuvo tokios prastos, kaip rodo galutinis rezultatas. „Aikštėje mačiau dvi panašaus pajėgumo komandas. Tačiau tokiose dvikovose vienas praleistas įvartis kardinaliai keičia rungtynių braižą, strategiją. „Žalgiriui“ nepasisekė, kad būtent jis praleido įvartį ir buvo priverstas vytis varžovus. Informacijos apie „Sūduvą“ turime tikrai labai daug. Kartu su kitais treneriais mes per artimiausias kelias dienas visas šias žinias sudėsime į krūvą ir konstruosime žaidimo planą“, – pareiškė „Žalgirio“ strategas.
  
Lemiamas A lygos lyderių susitikimas sekmadienį 13 val. vyks Marijampolės „Arvi“ stadione. Nors žalgiriečiai kelias paskutines savaites treniravosi ir žaidė tik dirbtinės dangos aikštėse, bet pasak A.Brazevičiaus, aikštės faktorius lemiamos įtakos rungtynių baigčiai neturės. „Sutinku, kad Marijampolėje natūralios aikštės kokybė bus prastesnė nei LFF stadione, bet ji bus vienoda abiem komandom. Be abejo, atsižvelgiant į aikštės kokybę reikės parengti atitinkamą rungtynių planą, bet nemanau, kad tai bus esminis faktorius kovoje dėl čempionų titulo. Nes jei komanda gali gerai žaisti tik ant lygios ir švarios aikštės, tai ji gal ir nėra verta čempionų titulo“, – konstatavo A.Brazevičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
OV
OV
8 20 11-16 18:35
Jau galvoja atmazus pralaimejimo atveju
as
0 4 11-17 10:12
Ne bulviu laukas, o naturali danga, ant kurios ir turi buti zaidziamas futbolas
2 6 11-17 07:29
Kilimas - vienas iš Žalgirio pranašumų, dėl to ir verkia.
Kapsas
0 3 11-17 11:35
1987:
Aišku,kad Marijampolės veja nėra šiuo metu pati geriausia,juk stadione nėra ne tik normalaus drenažo bet ir veja nėra šildoma,bet net ant tokios vejos Žalgiris vis tiek gali žaisti ir laimėti...o kaip seksis tai priklausys nuo komandos o ne žolės,,,
Tu gali karta baigt rasyt tokius durnus komentarus? Tavo žiniai ankščiau buvusi drenažo problema seniai jau išspresta ir sutvarkyta. Nerašinėk žalių nesamonių, o dar geriau nerašyk visai. Ačiu už suprantingumą.
Kapsas
0 1 11-17 22:53
Praeivis:
Tikrai 1987 Kapsas pats asmeniškai šūdiną drenažą šųduvai sutvarkė, o tu čia važiuoji. Aikštė puiki, drenažas nuostabus, belieka tikėtis kad Marijanpolė verks. Na o dabar vaikai greitai minusiukus dėkit, gal pasijustumėt kieti ir nerealūs
Taip, ašarų Marijampolėj sekmadienį bus, tik jų spalva bus žalia. Dar galesit pora dešimčiu kedziu sulauzyt, pasijust stipresniais uz jas ir eit toliau kurt planus apie Europos užkariavimą.