Abu "Serie A" lyderiai sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Dėl dalyvavimo Čempionų lygos ketvirtfinaliuose trys Italijos "Serie A" pirmenybėse pirmaujančios ekipos savo 30 turo rungtynes žaidė šeštadienį. Užfiksuotos dvi staigmenos - "Milan" namuose nesugebėjo įveikti Mariaus Stankevičiaus "Brescia" ekipos, o "Juve" lygiosiomis baigė tikrą "trilerį" su "Fiorentina". Tuo tarpu kitose rungtynėse "Inter" šventė minimalią pergalę prieš "Bologna".

"%c00062" 1 - 1 "%c00079"
15' [1 - 0] Rui Costa
87' [1 - 1] Pierre Wome

Čempionato lyderiai iš karto užspaudė savo varžovus ir išsiveržė į priekį 15-ąją minutę, kai Rui Costa puikiu smūgiu iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į vartus. Likusią pirmojo kėlinio dalį abi komandos neišnaudojo gerų galimybių įmušti, taigi "Milan" išlaikė minimalią persvarą.

Po pertraukos svečiams sekėsi vis geriau, tačiau A.Caracciolo smūgiai vis skriejo šalia brazilo Didos saugomų vartų. Rungtynėms einant į pabaigą atrodė, kad šeimininkai visgi iškovos tris taškus, tačiau likus trims minutėms po visas rungtynes sėkmingai žaidusio M.Stankevičiaus perdavimo išlyginamąjį įvartį pelnė P.Wome.

"%c00143" 3 - 3 "%c00038"
14' [1 - 0] Giampaolo Pazzini
21' [1 - 1] Alessandro Del Piero
36' [2 - 1] Giorgio Chiellini
59' [2 - 2] Zlatan Ibrahimovic
75' [3 - 2] Dario Dainelli
82' [3 - 3] Zlatan Ibrahimovic

Reto grožio ir permainingumo rungtynės vyko Florencijoje. "Fiorentina" ir "Juventus" klubai jau seniai buvo priešininkai, tačiau jų tarpusavio varžybos nevyko jau tris metus dėl to, kad komandos žaidė skirtingose lygose. Pikantiškumo susitikimui pridėjo ir tai, jog keli "Fiorentina" žaidėjai yra anksčiau žaidę "Juventus" ekipą ir pusę teisių į juos dar priklauso būtent Turino klubui.

Šeimininkai pradėjo mačą aktyviau, bet svečiai vos neišsiveržė į priekį kai F.Cannavaro galva smūgiuotą kamuolį vartininkas S.Cejas sugavo ant vartų linijos. Tačiau rungtynės tęsėsi, ir netrukus G.Pazzini galingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų nuginklavo G.Buffoną.

22 minutę A.Del Piero gavęs perdavimą artimojo virpsto link smūgiavo nesėkmingai, bet S.Cejas nesugavo kamuolio ir jis įriedėjo į vartus. Iki pertraukos likus devynioms minutėms "Fiorentina" vėl pirmavo, kai po M.Jorgenseno perdavimo galva tiksliai smūgiavo G.Chiellini.

Prasidėjus antrajam kėliniui F.Capello į aikštę išleido trečią puolėją M.Zalayeta, tačiau svečiai 59 minutę rezultatą dar kartą išlygino dėl vartininko klaidos - S.Cejas išbėgo iš vartų, atmušė kamuolį nuo savo gynėjo ir šia "dovanėle" pasinaudojo Z.Ibrahimovičius, pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Rungtynės toliau vyko dideliu tempu ir 75 minutę "Fiorentina" vėl išsiveržė į priekį - M.Donadelo perdavimu pasinaudojęs D.Dainelli smūgiu galva įmušė trečiąjį įvartį. Netrukus A.Del Piero neišnaudojo dar vienos progos, bet likus 8 minutėms po puikios kombinacijos Z.Ibrahimovičius permetė vartininką ir atstatė pusiausvyrą.

Nei vienos nei kitos komandos toks rezultatas netenkino, taigi jos dar stengėsi išplėšti pergalę, bet pilnutėliame Artemio Franchi stadione vykęs susitikimas visgi baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.

"%c00069" 0 - 1 "%c00037"
4' [0 - 1] Julio Cruz

Po trečiadienį patirto pralaimėjimo derbyje "Inter" sugebėjo atsigauti ir rungtynėse su "Bologna" jau ketvirtą minutę pirmavo po Julio Cruzo įvarčio. Beje įdomu tai, jog Cruzas į Milano ekipą perėjo būtent iš "Bologna" komandos.

Šeimininkų žaidėjas I.Tare 10 minutę išlygino rezultatą, bet įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės. Netrukus teisėjas neįskaitė ir "Inter" saugo A.Van der Meyde įvarčio, tuo tarpu "Bologna" perimė iniciatyvą ir siekė atstatyti lygiąsias.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir "Bologna" toliau spaudė varžovus bei neišnaudojo progų įmušti. "Inter" pasiekė minimalią pergalę ir įsitvirtino trečioje pozicijoje penkiais taškais lenkdamas "Udinese" klubą, žaisiantį turo rungtynes sekmadienį.