"AC Milan" nesugebėjo įveikti "Udinese" ekipos, "Juventus" iškovojo eilinę pergalę

Antradienį sužaistos dvejos "Serie A" 30-ojo turo rungtynės.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Milane, kur "AC Milan" lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Udinese".

44-ąją minutę "AC Milan" išsiveržė į priekį, kai kamuolį galva į vartus nukreipė K. Piatekas.

"Udinese" 65-ąją minutę surengė nuostabią kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs K. Lasagna išlygino rezultatą.

Milano ekipa ir toliau lieka ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau penktoje esanti "Lazio" atsilieka tik keturiais taškais ir yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

Eilinę pergalę iškovojo čempionato lyderė "Juventus" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:0 įveikė "Cagliari".

22-ąją minutę Italijos čempionus į priekį išvedė L. Bonucci, o 85-ąją pergalę įtvirtino jaunasis "Juventus" talentas M. Keanas.

"Juve" po šios pergalės bent kuriam laikui padidino savo persvarą prieš "Napoli" iki 18 taškų.