Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

A.Conte artėja prie susitarimo su "Serie A" klubu


Garsusis italas Antonio Conte netrukus turėtų sugrįžti dirbti į tėvynę.

Kaip rašo svetainė "Goal", 49-erių specialistas artėja prie susitarimo su Milano "Inter" klubu.

Svarbiose pareigose strategas pakeis tėvynainį Luciano Spalletti.

Anot žiniasklaidos, prieš kelias valandas "Inter" ekipa sulaukė teigiamo atsakymo iš A.Conte aplinkos žmonių - specialistui tinka 10 mln. eurų per sezoną garantuosiantis kontraktas.

Ilgą laiką Antonio buvo vadinamas vienu iš Turino "Juventus" simbolių - jis penkis kartus triumfavo "Serie A" čempionate kaip žaidėjas ir dar tris kartus kaip treneris.

Conte paslaugomis domėjosi Massimo Allegri neseniai atleidusių "baltai juodų" vadovai, tačiau, panašu, jog jis po karjeros etapo Anglijoje persikels į Milano miestą.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

16 18 05-22 22:54
Sitas pepa neblogai buvo uzduxines vaidoshiau susimatom nesislapstyk
2 0 05-23 08:08
https://www.caughtoffside.com/2019/05/21/man-citys-guardiola-to-juventus-to-replace-allegri/?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0008 Kaip ziurke normalei stumia,jau tepe slides is city,turbut is city bus visi titulai anuliuoti ir ismesti i 3 lyga :-D Bet PEP cia gerai suprikolino,vienas naftotiekio projektas beveik uzdarytas,glory glory FIFA :-D
8 4 05-23 06:01
Vaidoshius:
Kažkokie kosTmosai vyksta. Visą gyvenimą buvęs Rubentuso lažybininkų legenda skystakiaušis makleris eina į didžiausių priešininkų stovyklą, o Rubentuso maklerių nauju treneriu pagal lažybininkus numeris vienas kandidatas yra... Guardiola :D Tai būtų net teoriškai neįmanoma, nes turi $hitty projektą, o Rubentuso lažybininkuose pirmu reisu išmestu iš komandos chujoviausią visų laikų Rubentuso lažybininkų investiciją Tapinaldo lavoną, Guardiolos komandose nėra vietos tokioms šiukšlėms griaunančioms komandinę dvasią. Tai būtų Agnelli ir Nedvedo prisipažinimas, kad apsipiso kaip nepilnametės mergaitės su šitu didžiausiu transferų fl.opu per visą istoriją ko nemanau, kad jie turėtų kiaušus pripažinti. Fosilija Vertėjas pagal šūdgandžius taip pat neitų dėl meilės $hinterui, nors ir mazgotė yra, bet panašu, kad nėra toks parsidavęs kaip skystakiaušis lažybininkas.
Skystakiausis lazybininkas kuris pepa dare per visus galus pepas yra skystakiausis ibra buvo taip ji uzduxines kad I rubine bijodavo ieitiDDD vel apsitrioxinai vafliDDd
Vaidoshius
20 9 05-22 23:10
Kažkokie kosTmosai vyksta. Visą gyvenimą buvęs Rubentuso lažybininkų legenda skystakiaušis makleris eina į didžiausių priešininkų stovyklą, o Rubentuso maklerių nauju treneriu pagal lažybininkus numeris vienas kandidatas yra... Guardiola Tai būtų net teoriškai neįmanoma, nes turi $hitty projektą, o Rubentuso lažybininkuose pirmu reisu išmestu iš komandos chujoviausią visų laikų Rubentuso lažybininkų investiciją Tapinaldo lavoną, Guardiolos komandose nėra vietos tokioms šiukšlėms griaunančioms komandinę dvasią. Tai būtų Agnelli ir Nedvedo prisipažinimas, kad apsipiso kaip nepilnametės mergaitės su šitu didžiausiu transferų fl.opu per visą istoriją ko nemanau, kad jie turėtų kiaušus pripažinti. Fosilija Vertėjas pagal šūdgandžius taip pat neitų dėl meilės $hinterui, nors ir mazgotė yra, bet panašu, kad nėra toks parsidavęs kaip skystakiaušis lažybininkas.