Afrikos Nacijų taurės finale - Egipto ir Kamerūno dvikova (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare 2017 metų Afrikos Nacijų taurėje paaiškėjo antrasis finalo dalyvis.

Antroje pusfinalio dvikovoje dėl patekimo į finalą susigrūmė Kamerūnas prieš Ganą. Antrajame kėlinyje pelnyti įvarčiai nulėmė kamerūniečių pergalę rezultatu 2-0.

Pergalingus įvarčius, atvedusius Kamerūną į finalą, pelnė Michaelas Ngadeu-Ngadjui ir Christianas Bassogogas. Pirmasis įvartis krito 72-ąją minutę, o pergalę užtikrinęs antrasis krito pridėto laiko pabaigoje.

Kamerūnas Afrikos Nacijų taurės finale susigrums su Egiptu, kuris pusfinalyje įveikė Burkiną Fasą. Juodojo žemyno čempionas paaiškės sekmadienį vakare.

Dėl bronzo Gana mažajame finale su Burkina Fasa susigrums šį šeštadienį.

Kamerūnas 2 - 0 Gana
72' [1 - 0] M. Ngadeu-Ngadjui
90+3' [2 - 0] C. Bassogog

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/YqvohFXewVk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>