Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Agentas: "Bale'as sutiktų karjerą baigti Madride"


2019-03-15 11:00:52 Gareth Bale Real Madrid C.F.

Aštriais pasisakymais garsėjantis Garetho Bale'o agentas šį kartą pareiškė, kad jo klientas kol kas neturi jokių minčių apie išvykimą iš Madrido "Real".

Į 29-erių metų G. Bale'ą šį sezoną buvo dedamos didelės viltys, tačiau nei jam, nei komandai sezonas nesusiklostė – pasitraukta iš kovos dėl visų trijų trofėjų.

Žiniasklaidoje jau kurį laiką kalbama, kad Florentino Perezas artėjančią vasarą parduos savo brangiausią pirkinį, o pranešimai dar labiau suintensyvėjo, kai į klubą grįžo Zinedine'as Zidane'as.

Visgi, kaip teigia futbolininko agentas, G. Bale'o situacija dar nėra visiškai aiški: "Po sezono jis kalbėsis su Zidane'u ir paklaus, koks vaidmuo yra jam numatytas komandoje.

Garethas norėtų visą savo likusią karjerą praleisti Madride. Visgi jeigu tam nebus lemta įvykti, mes galėsimės iš naujo."

G. Bale'as šį sezoną per 34 rungtynes įmušė 13 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 0 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

M-NUS
0 6 03-15 12:40
Vienintelis sprendimas vis dar galintis kažkiek reanimuoti Bale karjerą - keliavimas į kitą klubą (tuo pačiu ir kitą lygą).
Gaucho
0 0 03-16 15:18
faktas kad jam gerai, alga gera o nezaidzia puse karjeros
6 3 03-15 12:18
Geras zaidejas buvo totenhame ,bet pervertintas per dauk kaip (Dale Keane is totenham ) Keista tik viena ispanijoj svelnesnis zaidimas o Bales visuomet traumuotas ir traumuotas,nors anglu zaidimas grubesnis ???? tai sugadino jam karjera