Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Agentas pakomentavo G. Bale'o situaciją Madrido "Real" klube


2019-07-23 13:08:05 Gareth Bale Real Madrid C.F.

Garetho Bale'o agentas teigia, kad jo klientas Madrido "Real" klube tikrai nepaliks nuomos sutartimi, o kalbėdamas apie pasiūlymus iš Kinijos, pridūrė, kad jokio susitarimo dar nėra.

Neseniai buvo pranešta, kad G. Bale'as, kurio komandoje nebenori Zinedine'as Zidane'as, sulaukė įspūdingos vertės pasiūlymo iš Kinijos.

Kaip teigė futbolininkui atstovaujantis Jonathanas Barnettas, kol kas negalima atmesti galimybės, kad žaidėjas ir toliau liks Madrido "Real" klube.

"Nėra jokios galimybės, kad jis klubą paliks laikinam", – sakė G. Banettas. – Jis vis dar yra vienas geriausių futbolininkų planetoje. Galiu garantuoti, kad jis tikrai neišvyks į kitą klubą nuomos sutartimi".

"Garethas šiuo metu yra "Real" ekipoje yra lieka šio klubo žaidėju. Jeigu sulauksime pasiūlymų, kurie mums tenkins, situacija gali pasikeisti. Jis gali išvykti dienos ir savaičių bėgyje. Visgi lieka galimybė, kad jis ir toliau liks Madride ir žais čia iki savo kontrakto pabaigos", – pareiškė J. Barnettas.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

1 6 07-23 15:49
LaisvasVejas:
Visgi lieka galimybė, kad jis ir toliau liks Madride ir žais čia iki savo kontrakto pabaigos", – pareiškė J. Barnettas. Tikrai ne žais o sėdės tribūnose
Nebūtinai - jei Zidanas bus atleistas anksčiau nei baigsis Bale kontraktas.
LaisvasVejas
6 11 07-23 15:36
Visgi lieka galimybė, kad jis ir toliau liks Madride ir žais čia iki savo kontrakto pabaigos", – pareiškė J. Barnettas. Tikrai ne žais o sėdės tribūnose
0 2 07-23 19:49
Nu jei Bale dar turi 3 metu kontrakta, per kuri uzdirbs apie 15 mln i sezona, tai manau dabar jis derina su kinais, kad ji butinai neatleistu po 3 men ir isbutu savo visa sezona, kuriame galetu uzdirbt visus savo 50 mln.