Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Agentas: "Tokios komandos kaip "Real" ir "Barca" traukia Lukaku dėmesį"


Romelu Lukaku agentas pareiškė, kad Belgijos rinktinės snaiperis nėra užtikrintas dėl tolimesnės ateities "Manchester United" klube.

25-erių metų futbolininkas sunkiai pradėjo šį sezoną, tačiau prie Ole Gunnaro Solskjaero jis vėl pradėjo rodyti pozityvius ženklus ir per paskutines penkias rungtynes yra įmušęs šešis įvarčius.

Pasak jo agento, R. Lukaku šiuo metu yra susikoncentravęs į sezono pabaigą, tačiau pabrėžė, kad galvoja apie Ispanijos "La Liga" pirmenybes.

"Dabar jau terūpi, kaip padėti komandai finišuoti didžiajame ketverte. Po sezono pažiūrėsime, kaip bus dėl jo tolimesnės ateities", – pareiškė Federico Pastorello.

"Jam tai yra tik antras sezonas iš sutartyje numatytų penkių, todėl pažiūrėsime, kaip viskas baigsis. Žinau tai, kad jis yra tas, kuriam patinka nauja kultūra ir kitoks futbolas.

Jis norėtų save išbandyti kitur, nes jam patinka nauji trofėjai ir galimybė įrodyti savo vertę skirtingose komandose. Jo ateities klausimas yra labai atviras, tačiau aš negaliu diskutuoti plačiau, nes "Man Utd" dabar yra svarbioje sezono stadijoje.

Tokios komandos kaip "Real" ir "Barcelona" traukia bet kurį čempioną. Jis mato save "La Liga" pirmenybėse", – pridūrė belgo agentas.

Straipsnio įvertinimas: 3 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (8)

TomasHalaMadrid
5 16 04-05 15:17
Tai, kad jis tormazas!!!
2 11 04-05 21:24
Bet Lukaku netraukia Real ir Barcelona demesio
0 1 04-05 21:23
Galetu Lukaku i Icardi iškeisti..
0 0 04-06 00:41
O tai nebe Raiola jo agentas?