Airija patiesė bosnius ir trečią kartą žais Europos čempionate (VIDEO)

Pirmadienį vakare paaiškėjo dar viena rinktinė, dalyvausianti kitų metų Europos čempionate.

Airijos rinktinės futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Bosnijos ir Hercegovinos komanda. Airiams namų sienos padėjo pasiekti pergalę ir patekti į Prancūzijoje vykstantį Europos čempionatą.

Pirmasis susitikimas bosnių tvirtovėje baigėsi lygiosiomis 1-1, todėl bendru rezultatu 3-1 airiai užsitikrino vietą kitų metų Senojo žemyno turnyre.

Abu auksinius įvarčius nugalėtojų gretose pelnė puolėjas Jonathanas Waltersas. Pastarasis airius į priekį nuo 11 metrų žymos išvedė 24-ąją minutę, o galutinį tašką padėjo 70-ąją susitikimo minutę.

Airijai 2016 metų Europos pirmenybės bus trečios per visą šalies futbolo istoriją. Paskutinį kartą šiame čempionate airiai žaidė 2012 metais, tačiau tada grupėje liko paskutinėje vietoje,

Airija 2 - 0 Bosnija ir Hercegovina

(Pirmas susitikimas: 1-1, galutinis rezultatas: 3-1)

24' [1 - 0] J. Walters (11m. baudinys)

70' [2 - 0] J. Walters