Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Aiškėja, kuris mačas O.G.Solskjaerui gali tapti lemtingu


Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (5)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
liuksas
1 1 10-09 09:57
Su vaikų darželio puolėjais galvojo imti premjer lygą.Reikėjo parduoti Pogba, vartų sargą, OGS sugražinti į sporto mokyklą.O visumoje komanda gali būti nebloga.
D.
0 3 10-09 09:52
Juokingiausia, kad dar net sausio nesulaukėm ir štai vėl tie patys gandai. Pochettino, Ole, Frankis truputį atsilaikė po 0:4 prieš Mu, bet tik keli pralaimėjimai įvyks vėl drebės Frankio kėdė, Solario taipogi braškės kėdė po pralaimėjimų, vieninteliai neliečiamieji - Klopp su Pepe. Tai tiek žinių.
Nesvarbu
3 7 10-09 07:54
Nematau nieko keisto, daugelis MU istorija prisimena tik Ferguson laikus, pries Alexa irgi nieko ispudingo nezaide, United per vysa slovinga klubo istorija Anglijos chempuonais yra tape tik su 3 skirtingais treneriais, tajp kad laukit kol atsiras po kazkiek taj metu dar vienas treneris o dabar kitu komandu laikas, dabartinis jaunimas neprisimins United pergaliu ir jiems taj bus djlyne komandele
gg
0 18 10-08 23:51
toks jausmas kad Manchester United vadovai, zaidejai ir treneriai gyvena praeitimi, slovinga klubo praeitimi ir nemato ar nenori matyti tai kad is esmes is klubo siuo metu liko tik garsus pavadinimas ir dideli pinigai, daugiau nieko. visi jie kazkodel tiki kazkokiu sio klubo isskirtinumu (kuris jau senai pasibaige) ir galvoja kad pergales ir titulai ateis savaime, nes jie yra Manchester United. ant klubo slovingos istorijos toli nenuvaziuosi, reikia daug dirbti ir zaisti dabar ir sukurti nauja galinga Manchester United komanda, kuri sugris i virsunes.
Sun
0 7 10-08 23:15
Giggsas trina rankytemis, bet vis del to juokus i sona, the sun nieko vertas šlamšlaikraštis