"Ajax" nesugebėjo pasinaudoti "PSV" pralaimėjimu © Eurofootball.lt
Savaitgalį Olandijoje vyko devynerios 31 šalies "Eredevisie" čempionato turo rungtynės, kuriose užfiksuota keletas netikėtų rezultatų.

Šalies čempionai Eindhoveno "PSV" nesugeba laimėti jau trečias varžybas iš eilės - šįkart Ronaldo Koemano auklėtiniai išvykoje 2-1 pralaimėjo vidutiniokams Nijmegeno "NEC", tačiau šia netikėta dovana nesugebėjo pasinaudoti Amsterdamo "Ajax", kurie tik lygiosiomis sužaidė su atsaideriais Waalwijko "RKC". Pergalės atveju "Ajax" būtų taškais susilyginęs su "PSV", tačiau dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio būtų juos išstūmęs iš lyderio pozicijos.

Mače Nijmegene pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai - 22 minutę aikštės viduryje suklydus "PSV" gynėjams, puikų perdavimą iš dešinės gavo Brettas Holmanas, kuris niekieno netrukdomas "sušaudė" "PSV" vartininką, o iškart po dviejų minučių tas pats B.Holmanas privertė Gomesą išimti kamuolį iš vartų tinklo dar kartą. Svečiai santykį sušvelnino likus 30 minučių, kuomet pasižymėjo Philipas Cocu.

"Ajax" futbolininkai taip pat išvykoje tik 2-2 sužaidė su atsaideriais "RKC". Šiame mače jau pačioje pradžioje pirmieji į priekį po Gabri įvarčio įsiveržė "Ajax", tačiau jau po kelių akimirkų rezultatą išlygino Janas Vertonghenas. "Ajax" praėjus vos 10 minučių rezultatą persvėrė Wesley Sneijderis. Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 20 minučių netikėtą tašką šeimininkams atnešė įvartį pelnęs Ruudas Bergeris. Beje, mačą "RKC" baigė dešimtyje, mat jau pačioje pabaigoje už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Tarikas Sektioui.

Po šio mačo "Ajax" ne tik kad nepasinaudojo galimybe aplenkti taškais "PSV", tačiau ir nukrito į trečią poziciją, mat Alkmaro "AZ" išvykoje sutriuškino Bredos "NAC".

Iki reguliaraus čempionato pabaigos lieka trys turai.

31 turo rezultatai

"NEC" 2 - 1 "PSV"
22' [1 - 0] B. Holman
24' [2 - 0] B. Holman
61' [2 - 1] P. Cocu

"RKC" 2 - 2 "Ajax"
8' [0 - 1] Gabri
10' [1 - 1] J. Vertonghen
20' [1 - 2] W. Sneijder
71' [2 - 2] R. Berger

89' T. Sektioui ("RKC") pašalintas iš aikštės

"NAC" 1 - 4 "AZ"
27' [0 - 1] D. Koevermans
45' [1 - 1] R. Penders
54' [1 - 2] R. Penders (į savo vartus)
68' [1 - 3] M. Martens (iš 11 metrų baudinio)
79' [1 - 4] D. Koevermans

"Vitesse" 3 - 0 "Sparta"
3' [1 - 0] D. Lazovic (iš 11 metrų baudinio)
20' [2 - 0] P. Verhaegh
83' [3 - 0] D. Lazovic

"Roda" 2 - 0 "Excelsior"
48' [1 - 0] P.M. Kah
90' [2 - 0] A. Oper

"Heerenveen" 1 - 1 "Den Haag"
24' [1 - 0] A. Alves
42' [1 - 1] S. Kolk

"Twente" 1 - 1 "Heracles"
8' [0 - 1] I. Gluscevic
22' [1 - 1] K.E. Ahmadi

"Utrecht" 3 - 0 "Willem II"
14' [1 - 0] T. Caluwe
29' [2 - 0] H. Somers
66' [3 - 0] T. Cornelisse

"Feyenoord" 0 - 4 "Groningen"
50' [0 - 1] G. Lovre
59' [0 - 2] K.v.d. Laak
64' [0 - 3] G. Lovre
70' [0 - 4] K.v.d. Laak