"Ajax" priartėjo prie Čempionų lygos grupių etapo

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje baigėsi pirmieji paskutiniojo atrankos etapo mačai.

Pergalę namuose rezultatu 3:1 prieš Kijevo "Dynamo" atšventė Amsterdamo "Ajax" futbolininkai. Eriko ten Hago treniruojami olandai priartino save prie patekimo į pagrindinį turnyro etapą.

Jau 2-ąją minutę šeimininkai įgijo pranašumą po svečių vartininko klaidos. Visgi, ukrainiečiai nenuleido rankų ir 16-ąją minutę Tomaszas Kedziora atstatė pusiausvyrą.

Ilgai šis rezultatas švieslentėje nedegė - jau 35-ąją minutę Hakimas Ziyechas po rikošeto sugrąžino pranašumą "Ajax" ekipai, o pergalę kėlinio pabaigoje užtvirtino Dušanas Tadičius.

Kitose rungtynėse, kuriose Sėkešfehėrvaro "Videoton" susitiko su Atenų AEK, pergalę šventė graikai. Šiose rungtynėse buvo parodytos net dvi raudonos kortelės - po vieną abiejų komandų žaidėjams.

Paskutinėse rungtynėse "Young Boys" ir Zagrebo "Dinamo" išsiskyrė lygiosiomis.

Vakar sužaistuose mačuose pergalę pasiekė Eindhoveno PSV, o likę du mačai baigėsi lygiosiomis tarp POAK - "Benfica" ir "Crvena Zvezda" - "Salzburg" komandų.

Atsakomieji mačai įvyks kitą savaitę.

"Ajax" 3 - 1 "Dynamo"
2' [1 - 0] D. van de Beek
16' [1 - 1] T. Kedziora
35' [2 - 1] H. Ziyech
43' [3 - 1] D. Tadič

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/85rkh/fjxfrw" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

"Young Boys" 1 - 1 "Zagreb Dinamo"
2' [1 - 0] K. Mbabu
40' [1 - 1] M. Orsič

"Videoton" 1 - 2 AEK
34' [0 - 1] V. Klonaridis
49' [0 - 2] A. Bakasetas
68' [1 - 2] D. Lazovič
23' S. Huszti ("Videoton") pašalintas iš aikštės
53' A. Bakasetas (AEK) pašalintas iš aikštės