Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Ajax" treneris: "Sužaidėme puikias rungtynes prieš vieną geriausių Europos komandų"


Amsterdamo "Ajax" aštuntfinalio starte užkūrė tikrą pirtį UEFA Čempionų lygos nugalėtojams, tačiau varžovų patirtis ir vėl suvaidino lemiamą faktorių Nyderlandų sostinėje.

"Ajax" po atkaklios kovos Madrido "Real" komandai nusileido rezultatu 1:2. Ilgą laiką rezultatas buvo lygus, tačiau Marco Asensio įvartis rungtynių pabaigoje sudavė smūgį šeimininkų komandai.

"Aš mačiau nuostabų "Ajax", kuris žaidė prieš pasaulinio lygio varžovą. Madrido "Real" yra viena geriausių komandų Europoje. Manau, kad didžiąją rungtynių dalį mes dominavome ir susikūrė itin pavojingų progų", – teigė "Ajax" treneris Erikas ten Hagas.

"Viskas pavyko dėl geros gynybos ir aukšto spaudimo. Tai padėjo mums susikurti progas, tačiau mes taip pat žaidėme gerai pozicinėse atakose, kurių metų taip pat turėjome savo momentų.

Vienintelis dalykas, dėl kurio nesu patenkintas, tai mūsų užbaigimas. Turėjome geriau išnaudoti progas. Taip pat negatyvus dalykas yra tai, kad nesugebėjome išlikti dėmesingi iki rungtynių pabaigos. Jeigu tu padarai bent vieną smulkią klaidą, tokia komanda kaip "Real" tave nubaus. Taip atsitiko šį vakarą", – tęsė strategas.

Paklaustas apie VAR sprendimą, kai nebuvo įskaitytas Nicolo Tagliafico įvartis, E. ten Hagas pareiškė: "Šis sprendimas gali būti lemtingas šiame turnyre. Labai liūdna, kad įvartis nebuvo įskaitytas."

"Ajax" į Madridą žaisti atsakomųjų rungtynių vyks kovo 5-ąją dieną.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes