Akrobatinis L. Torreiros smūgis atnešė pergalę "Arsenal", "Man Utd" sutriuškino "Fulham"

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 16-ojo turo rungtynės.

Sunkią pergalę namuose pasiekė Londono "Arsenal" ekipa. Tik puikus Luco Torreiros įvartis rungtynių pabaigoje nulėmė "kanonierių" pergalę prieš "Huddersfield".

Unai Emery auklėtiniams tai buvo sunkios rungtynės. Jeigu gynyboje šeimininkai didelių problemų neturėjo, kūryboje trūko tiek Aarono Ramsey, tiek Mesuto Ozilo.

Pergalingas įvartis krito 83-ąją minutę, kai po Pierre'o-Emericko Aubameyango perdavimo Lucas Torreira liko visiškai laisvas prie vartų ir smūgiu per save atnešė tris taškus "kanonieriams".

Kitose rungtynėse keturių nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė "Manchester United". Jose Mourinho auklėtiniai pyktį išliejo ant Londono "Fulham" – 4:1.

Jau po pirmojo kėlinio šiose rungtynėse buvo atsakyti visi klausimai. Iš pradžių puikiu smūgiu pasižymėjo Ashley Youngas, vėliau dar vieną tikslų smūgį pridėjo Juanas Mata. 42-ąją minutę pasižymėjo ir Romelu Lukaku.

67-ąją minutę "Fulham" sušvelnino atsilikimą, tačiau jau kitos atakos metu liko žaisti dešimtyje ir nubraukė bet kokias viltis išsigelbėti. 82-ąją minutę ketvirtą vinį į "Fulham" karstą smeigė Marcusas Rashfordas.

Kitos rungtynės baigėsi "Burnley", "Cardiff" ir "West Ham" pergalėmis vieno įvarčio skirtumu.

Paskutinėje vakaro dvikovoje pergalę pasiekė ir į trečiąją poziciją sugrįžo Londono "Tottenham". Heungo-Mino Sono ir Dele Alli įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Leicester".

"Arsenal" 1 - 0 "Huddersfield"
83' [1 - 0] L. Torreira

"Man Utd" 4 - 1 "Fulham"
13' [1 - 0] A. Young
28' [2 - 0] J. Mata
42' [3 - 0] R. Lukaku
67' [3 - 1] A. Kamara
82' [4 - 1] M. Rashford
78' Z. Andre-Frank ("Fulham") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 1 - 0 "Brighton"
40' [1 - 0] J. Tarkowski

"Cardiff" 1 - 0 "Southampton"
74' [1 - 0] C. Peterson

"West Ham" 3 - 2 "Crystal Palace"
6' [0 - 1] J. McArthur
48' [1 - 1] R. Snodgrass
62' [2 - 1] Chicharito
65' [3 - 1] F. Anderson
76' [3 - 2] J. Schlupp

"Leicester" 0 - 2 "Tottenham"
45' [0 - 1] H-M. Son
58' [0 - 2] D. Alli