Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Alissonas praleis dvikovą su "Chelsea"


2019-08-10 11:11:44 Alisson Becker Chelsea FC Liverpool FC

Sezoną Anglijos "Premier" lygoje nesėkmingai pradėjęs Alissonas dėl traumos bus priverstas praleisti artėjančias rungtynes.

26-erių metų "Liverpool" vartininkas rungtynėse su "Norwich" susižeidė blauzdą ir aikštę paliko pirmojo kėlinio pabaigoje. Jį pakeitė klubo nariu tik šią savaitę tapęs ispanas Adrianas.

"Liverpool" po rungtynių iškart patvirtino, kad trečiadienį įvyksiančioje UEFA Supertaurės dvikovoje prieš Londono "Chelsea" turės verstis be savo pagrindinio vartų sargo.

"Jis nebus pasirengęs žaisti trečiadienį. Galiu tai pasakyti iš karto", – spaudos konferencijoje tvirtino Jurgenas Kloppas.

"Jis pajautė blauzdos skausmus. Iš pradžių jis galvojo, kad kažkas jam smogė į galinius raumenis", – pridūrė strategas.

Manoma, kad brazilui gali tekti nerungtyniauti bent kelias savaites.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (17)

2 8 08-10 14:32
Vaidoshius:
Karma smogė Neverpoolio medkirčiams, sulaužė Sane mažiausiai pusmečiui, dar norėjo D. Silvą perlaužt, $hitty pasisekė, kad jam gerai baigėsi. Dabar karma smogė atgal, trauma lygioj vietoj. Niekas nelieka nenubaustas :D Gaila, kad tik Allisoną karma pasirinko, ne kokią Hendersono kapoklę.
Tu pi... ar kanors supranti apie futbola kauše tu
0 2 08-10 18:03
Apmaudu tos traumos, tikekimes gerai sugys ir vel rodys auksviausio lygio ginyba vartuose
1 3 08-10 14:51
Na svarbu ne 9 menesiams atkrenta. Grįš su trenksmu
0 0 08-11 00:07
Vaidoshius:
Šiukšlės, išjunkit daunus vieną kartą, graudu skaityt :D Tokiems džiuvėsiams vien aš užminčiau iš nugaros, bėgtumėt pas mamą papo prašyt nusiridenę kaip Moneymaras, ką kalbėt kai tokiuose greičiuose viskas vyksta. Tokiems lavonams kaip jūs jau nueit iki savo kaimo taško kontrabandinių pasiimt suprakaitavę jau, ką kalbėt kažkokį sportą ir supratimą :D Krauuuuuuuu.
Asile tave nuo vaizdo nupi.. maza, ligas visa gyvenime buvai ir liksi
1 0 08-10 15:45
Vaidoshius:
Nu man net nejuokinga, kai kažkoks kaimietis gyvenime nieko bendro su sportu neturėjęs aiškina apie traumas lygioj vietoj :D Nuo tokių dalykų raiščiai plyšta ko pasekoje grįžę žaidėjai niekada nebebūna tokie kokie buvo, čia dar pasisekė Sane, kad visai nesuplėšė ir "tik" 6-7 mėnesius atkris, o ne nuplyšus 9-10, o čia kažkoks sudžiuvęs lavonas aiškina, kad lygioj vietoj traumą gavo :D Viskas buvo aišku, Trenktas buvo prigautas ir jeigu nebūtų traumavęs Sane, 1x1 ir vsio takoje. Kaip minėta, Fabregas vakar už tokį veiksmą raudoną gavo, o čia pridurkas mankurtas vemia šūdus apie traumą lygioj vietoj :D Žaidybinis epizodas :D :D Įdomu kokį šūdą šnekėjai, kai Seriožos gyvulys Alachą sulaužė, irgi turbūt žaidybinis epizodas buvo. Jaučiu kaip ir Karosui galvą iš alkūnės perpiso, irgi žaidybinis buvo :D
kodel as neistraukiau is tavo skuros mamos... Dar reik moket pinigus uz toki duha kaip tu P.S. paklausk gal motina nori vel tavo su manim susidet