Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Ambicingoji "Kruoja" pradėjo dviejų savaičių stovyklą Kipre


fkkruoja.lt 2015-01-26 21:14:23 A lyga

Pakruojo „Kruoja“ tęsia pasiruošimą naujajam lietuviško futbolo sezonui, kuris prasidės vasario pabaigoje. Sekmadienio vakarą „Kruoja“ atvyko į Kiprą, kur treniruočių stovykloje praleis artimiausias dvi savaites.

Kiprą „Kruoja“ pasiekė patogiu tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Larnaką, o apsistojo Ayia Napos kurorte, iki kurio iš oro uosto nuvykti itin patogu – vos apie pusvalandis kelio. Futbolininkai apsigyveno „Atlantica Aeneas Hotel & Beach“ viešbutyje prie vieno garsiausių paplūdimių visoje saloje - Nissi.

Tačiau tikrai ne ilsėtis ir pramogauti futbolininkai atvyko į Kiprą, čia šalies vicečempionai artimiausias dvi savaites kiekvieną dieną lies prakaitą treniruočių metu. Planuojamos ir kelios draugiškos rungtynės, apie kurias detales paskelbsime kiek vėliau.

Sąlygos komandai sudarytos puikios – šiuo metu Kipre apie 20 laipsnių šilumos, tad treniruotėms oras – tiesiog idealus. Tarp į Kiprą išvykusių žaidėjų yra ir ne vienas futbolininkas, dalyvaujantis ekipos peržiūroje, planuojama, jog pačios stovyklos metu į peržiūrą gali atvykti ir daugiau žaidėjų.

Primename, jog ekipą treniruoja neseniai „Kruojos“ vairą perėmęs kroatų specialistas Miroslavas Buljanas, o prieš išvykstant į Kiprą „Kruoja“ sužaidė draugiškas rungtynes su Panevėžio „Ekrano“ jaunimu, kurį įveikė 3:0 bei „Klaipėdos Granito” ekipa, kurią pavyko įveikti rezultatu 1:0. Vienintelį įvartį pelnė Tomas Birškys.

Straipsnio įvertinimas: 0 0