Anglijoje – "Chelsea" ir "Tottenham" klubų pergalės

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 7-ojo turo rungtynės.

Pirmąją pergalę savo žiūrovų akivaizdoje galiausiai pasiekė Londono "Chelsea" komanda, kuri rezultatu 2:0 pranoko "Brighton" futbolininkus.

"Chelsea" ekipą į pergale antrajame kėlinyje vedė Jorginho ir Willianas. Pastarasis pasižymėjo po Callumo Hudsono-Odoi perdavimo, o italas "mėlynuosius" į priekį 50-ąją minutę išvedė nuo 11 m. žymos.

Trečią pergalę iškovoję "aristokratai" kyla į šeštąją vietą.

Kitose rungtynėse daug pastangų į pergalę namuose įdėjo Londono "Tottenham" komanda, kuri, net ir ilgą laiką žaisdama dešimtyje, palaužė "Southampton" ekipą rezultatu 2:1.

Paskutiniame ture pralaimėję patyrusi "Spurs" ekipa susitikimą pradėjo puikiai – 24-ąją minutę Tanguy'us Ndombele išvedė šeimininkus į priekį, tačiau kiek netrukus Serge'as Aurier per keturių minučių atkarpą užsidirbo dvi geltonas korteles ir "Tottenham" liko žaisti dešimtyje.

Kiekybinį pranašumą įgiję svečiai iš Sautamptono 39-ąją minutę jau išlygino rezultatą. Visgi net ir mažumoje likęs "Tottenham" žaibiškai atsakė antruoju įvarčiu – po Christiano Erikseno perdavimo pasižymėjo Harry Kane'as.

Antrajame kėlinyje "šventieji" bandė grįžti į kovą, tačiau vieningai sužaidę "Spurs" futbolininkai nesutrupėjo ir pasiekė svarbią pergalę.

"Tottenham" su dar penkiomis komandos turi po 11 taškų.

Likę mačai baigėsi "Wolves" ir "Crystal Palace" pergalėmis bei dar dvejomis lygiosiomis.

"Chelsea" 2 - 0 "Brighton"
50' [1 - 0] Jorginho (11 m. baudinys)
76' [2 - 0] Willian

"Tottenham" 2 - 1 "Southampton"
24' [1 - 0] T. Ndombele
39' [1 - 1] D. Ings
43' [2 - 1] H. Kane
31' S. Aurier ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 2 - 2 "Burnley"
33' [1 - 0] A. El-Ghazi
68' [1 - 1] J. Rodriguez
79' [2 - 1] J. McGinn
81' [2 - 2] Ch. Wood

"Borunemouth" 2 - 2 "West Ham"
10' [0 - 1] A. Yarmolenko
17' [1 - 1] J. King
46' [2 - 1] C. Wilson
74' [2 - 2] A. Creswell

"Crystal Palace" 2 - 0 "Norwich"
21' [1 - 0] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
90+2' [2 - 0] A. Townsend

"Wolves" 2 - 0 "Watford"
18' [1 - 0] M. Doherty
61' [2 - 0] D. Janmaat (į savus vartus)