Anglijoje - S. Aguero "hat-trickas" ir triuškinanti "Arsenal" pergalė (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar septynerios 24-ojo turo rungtynės.

Dėl titulo vis dar besivaržantis "Manchester United" po sunkios kovos išvykoje palaužė "Burnley". Jose Mourinho auklėtiniams tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

Pergalingas rungtynių įvartis krito 54-ąją minutę. Puikų perdavimą iš Romelu Lukaku kairiajame krašte gavęs Anthony Martialis turėjo laiko prisitaikyti prie varžovų vartininko padėties ir įspūdingu šūviu į patį vartų kampą atvedė "raudonuosius velnius" į pergalę.

Kitose rungtynėse pyktį po ne itin sėkmingos atkarpos ant "Crystal Palace" išliejo Londono "Arsenal". Per pirmąsias rungtynių 22 minutes "kanonieriai" pasiekė net keturis įvarčius ir nugalėtojas jau buvo aiškus.

6-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nacho Monrealis, o pranašumą po to pačio ispano perdavimo netrukus padidino Alexas Iwobi. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė - pasižymėjo Laurentas Koscielny.

22-ąją minutę į visišką nokdauną varžovus pasiuntė Mesutas Ozilas, kuris meitriškai sukūrė idealią progą pasižymėti Alexandre'ui Lacazette'ui, galiausiai nutraukusiam įvarčių badą.

78-ąją minutę paguodos įvartis "Crystal Palace" gretose pasiekė Luka Milivojevičius.

Likusios dvikovos baigėsi "Leicester" ir "Stoke City" klubų pergalėmis, o "Everton" ir "West Ham" išplėšė lygiąsias žaisdami namuose.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Manchester City" sugrįžo į pergalių kelią. Pirmąjį pralaimėjimą praėjusį savaitgalį patyrę "miestiečiai" rezultatu 3-1 nugalėjo "Newcastle".

Į pergalę šeimininkus vedė Sergio Aguero - argentinietis į "šarkų" vartus pasiuntė tris tikslius smūgius. 67-ąją minutę intrigą rungtynėse buvo sugrąžinęs Jacobas Murphy

"Burnley" 0 - 1 "Man Utd"
54' [0 - 1] A. Martial

"Arsenal" 4 - 1 "Crystal Palace"
6' [1 - 0] N. Monreal
10' [2 - 0] A. Iwobi
13' [3 - 0] L. Koscielny
22' [4 - 0] A. Lacazette
78' [4 - 1] L. Milivojevič

"Everton" 1 - 1 "West Brom"
7' [0 - 1] J. Rodriguez
70' [1 - 1] O. Niasse

"Leicester" 2 - 0 "Watford"
39' [1 - 0] J. Vardy (11 m. baudinys)
90+1' [2 - 0] R. Mahrez

"West Ham" 1 - 1 "Bournemouth"
71' [0 - 1] R. Fraser
73' [1 - 1] J. Hernandez

"Stoke City" 2 - 0 "Huddersfield"
53' [1 - 0] J. Allen
69' [2 - 0] M. Diou

"Man City" 3 - 1 "Newcastle"
34' [1 - 0] S. Aguero
63' [2 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
67' [2 - 1] J. Murphy
83' [3 - 1] S. Aguero

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10882458" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>