Anglijoje - užtikrintos "Chelsea", "Man City", "Liverpool", "Man Utd" pergalės (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar septynerios 12-ojo turo rungtynės.

Eilinę pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Manchester City" futbolininkai. Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje rezultatu 2-0 susidorojo su "Leicester City".

"Miestiečiams" lengva nebuvo ir varžovų vartus pralaužė tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Davidas Silva vienas prasiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą Gabrieliui Jesusui, kuriam visiškai laisvam beliko iš kelių metrų pasiųsti kamuolį į vartus.

Antrasis kėlinyje svečiams prasidėjo itin sėkmingai - Kevinas De Bruyne puikiu smūgiu užtikrino pergalę "miestiečiams", kurie šį sezoną beveik neklysta.

Pirmoje vietoje esantis "Man City" turi 34 taškus ir nuo artimiausių persekiotojų pirmauja 9 taškų pranašumu.

Triuškinančia pergale išvykoje džiaugėsi Londono "Chelsea" klubas. Antonio Conte auklėtiniai nepaliko jokių vilčių "West Brom" ekipai.

Edenas Hazardas pasižymėju dubliu, o dar po įvartį pridėjo Alvaro Morata bei Marcosas Alonso.

Trečiąją pergalę iš eilės taip pat įtikinamai iškovojo "Liverpool" futbolininkai, rezultatu 3-0 nugalėję "Southampton". "Raudonuosius" į pergalę vedė Philippe Coutinho ir dubliu pasižymėjęs Mohamedas Salah.

Likusios dvikovos baigėsi rezultatyviomis "Everton" ir "Crystal Palace" lygiosiomis bei "Bournemouth" ir "Burnley" pergalėmis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Manchester United" namuose susigrūmė su "Newcastle". "Raudonieji velniai" praleido pirmąjį įvartį namuose šį sezoną, tačiau vis tiek varžovus sutriuškino rezultatu 4-1.

14-ąją minutę svečiai įsiveržė į priekį, tačiau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pasižymėjo Anthony Martialis bei Chrisas Smallingas. Vėliau savo įvartį pasiekė po traumos sugrįžęs Paulis Pogba, o galutinį tašką 70-ąją minutę padėjo Romelu Lukaku.

77-ąją minutę aikštėje taip pat pasirodė sunkią kelio traumą išsigydęs Zlatanas Ibrahimovičius.

"Leicester" 0 - 2 "Man City"
45' [0 - 1] G. Jesus
49' [0 - 2] K. De Bruyne

"West Brom" 0 - 4 "Chelsea"
17' [0 - 1] A. Morata
23' [0 - 2] E. Hazard
38' [0 - 3] M. Alonso
62' [0 - 4] E. Hazard

"Liverpool" 3 - 0 "Southampton"
31' [1 - 0] M. Salah
41' [2 - 0] M. Salah
68' [3 - 0] P. Coutinho

"Crystal Palace" 2 - 2 "Everton"
2' [1 - 0] J. McArthur
6' [1 - 1] L. Baines (11 m. baudinys)
35' [2 - 1] W. Zaha
45+1' [2 - 2] O. Niasse

"Bournemouth" 4 - 0 "Huddersfield"
26' [1 - 0] C. Wilson
31' [2 - 0] C. Wilson
70' [3 - 0] H. Arter
84' [4 - 0] C. Wilson
45+4' S. Francis ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 2 - 0 "Swansea"
29' [1 - 0] J. Cork
40' [2 - 0] A. Barnes

"Man Utd" 4 - 1 "Newcastle"
14' [0 - 1] D. Gayle
37' [1 - 1] A, Martial
45+1' [2 - 1] C. Smalling
54' [3 - 1] P. Pogba
70' [4 - 1] R. Lukaku

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10734135" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>