Anglijos lygos taurės finale - "Man City" ekipos triumfas (VIDEO, FOTO)

Sekmadienį vakare "Wembley" stadione įvyko 2017-18 metų sezono Anglijos lygos taurės finalas.

Jame ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Arsenal" su "Manchester City". Mačo favoritais laikyti "miestiečiai" pateisino šį statutą - Pepo Guardiolos auklėtiniai užtikrintai rezultatu 3-0 iškovojo pirmąjį trofėjų šiame sezone.

Rungtynės prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu. Kiek daugiau su kamuoliu buvo "kanonieriai", tačiau Mančesterio ekipa buvo pavojingesnė prie vartų.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - 18-ąją minutę tolimą perdavimą nuo Claudio Bravo gavęs Sergio Aguero atitrūko nuo "kanonierių" gynėjų ir klasiškai perkėlė kamuolį per vartininką.

Per likusį laiką "Arsenal" strigo puolime ir neturėjo ką pasiūlyti savo varžovams. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia "City" persvara.

Antrajame kėlinyje "Man City" toliau įrodinėjo savo pranašumą. 58-ąją minutę klastingai kamuolį po kampinio įžaidę "Man City" futbolininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą - įvartį pasiekė komandos kapitonas Vincentas Kompany.

Tačiau ties šiuo epizodu "Arsenal" ekipos bėdos nesibaigė - 65-ąją krito ir trečiasis įvartis. Puikų perdavimą baudos aikštelėje iš Danilo gavęs Davidas Silva galingu smūgiu pažeme padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

Per likusį laiką daugiau rimtesnių įvykių neįvyko ir Pepas Guardiola džiaugėsi savo pirmuoju trofėjumi Anglijoje.

"Man City" ekipa Anglijos lygos taurėje triumfuoja penktąjį kartą klubo istorijoje. "Arsenal" ekipai tai buvo aštuntasis šio turnyro finalas.

"Arsenal" 0 - 3 "Man City"
18' [0 - 1] S. Aguero
58' [0 - 2] V. Kompany
65' [0 - 3] D. Silva