Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Anglijos rinktinės gerbėjai nušvilpė į incidentą su R. Sterlingu patekusį J. Gomezą


2019-11-15 11:45:18 Anglija

Anglijos rinktinei atstovaujantis "Liverpool" klubo gynėjas Joe Gomezas ketvirtadienį vakare turėjo išgyventi vieną skaudžių karjeros patirčių – jis buvo nušvilptas savo šalies futbolo gerbėjų.

J. Gomezas Europos čempionato atrankos rungtynėse prieš Juodkalniją pasirodė po keitimo – jis į aikštę žengė vietoj Masono Mounto.

Prieš J. Gomezui žengiant į aikštę iš tribūnų pasigirdo staugimas. Tokią reakciją sukėlė visai neseniai įvykęs incidentas tarp to pačio J. Gomezo ir Raheemo Steringo.

R. Sterlingas dėl konflikto su "Liverpool" gynėju nebuvo registruotas šioms rungtynėms, tačiau pagrindiniu kaltininku Anglijos sirgalių akimis liko ne "Man City" atstovas, o pats J. Gomezas.

Po rungtynių nusivylimo neslėpė Anglijos rinktinės strategas Garethas Southgate'as: "Man labai gaila dėl Joe. Jis nepadarė nieko blogo, kad sulauktų tokios reakcijos.

Joks Anglijos žaidėjas neturi sulaukti švilpimų, kai vilki rinktinės marškinėlius. Visi žaidėjai yra nusivylę tuo, kas įvyko."

Po rungtynių socialinėje paskyroje savo nuomonę išreiškė ir R. Sterlingas, kuris taip pat negalėjo suvokti tokio sirgalių elgesio.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (4)

1 30 11-15 13:03
Nu čia tai kosmosas kai burbulą padarė. Gėda tokiems sirgaliams turėtų būt.. Prisiskaito bulvaro ir pasiduoda emocijoms.
11 27 11-15 12:12
Štai dabar ir paaiškėjo tiesa, kieno fanai labiausiai pasikėlę. Bet gyvenime čia nieko naujo, visada dirbtinė rinkodaros sukurta banda yra agresyviausia ir bukiausia
LaisvasVejas
1 3 11-15 17:24
Tokie dalykai tik anglijoj įmanoma
0 0 11-15 22:02
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .
12 11 11-15 14:06
Taigi cia Anglija,kas yra buves Anglu rungtynese ir galeja pamatyti kano fanu daugiausia prieina,Man Utd.tie *** ir svilpe,o siuo atveju be pagrindo!!!Ziauru istikro zmogus nieko nepadare anas Sterlingas bande pasokineti typo kietesnis pries Gomeza juokdarys ne fudbolas butu blotu viena ir miegoti tam Sterlinguj,nubaustas buvo o nusvilpe Gomeza,dar karta pasirode Anglai visu grazumu jiems ne rinktine svarbu o savo klubu isitikinimai ,.. *** KONKRETUS!!!