Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Anglijos rinktinės sudėtis - be J. Wilshere'o ir J. Harto


2018-05-16 16:37:10 Pasaulio čempionatas Anglija

Garethas Southgate'as šiandien paskelbė ilgai lauktą Anglijos rinktinės sudėtį 2018 metų pasaulio čempionatui.

23-ijų žaidėjų sąraše vietos neatsirado tokiems žaidėjams kaip Jackui Wilshere'ui, Joe Hartui, Chrisui Smallingui bei Adamui Lallana, tiesa, pastarasis yra įtrauktas į papildomų žaidėjų sąrašą, jeigu traumos atveju reikėtų keisti bent vieną iš visos sudėties.

Vartininko pozicijoje matyti jauni veidai - Jackas Butlandas, Jordanas Pickfordas ir Nikas Pope'as. Kvietimo į rinktinę sulaukė "Liverpool" gretose šį sezoną spindėjęs 19-metis Trentas Alexanderas-Arnoldas.

Į sąrašą kiek netikėtai pateko Danny Welbeckas, kuris puolėjo pozicijoje varžysis su dar trimis žaidėjais - Jamie Vardu, Harry Kane'u bei Marcusu Rashfordu.

Anglija G grupėje kovos su Belgija, Tunisu ir Panama.

 

Straipsnio įvertinimas: 3 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
taipyra
4 22 05-16 17:57
ekspertai jūs, nelokit, o geriau paskaitykit ir paklausykit ką patys anglai kalba. niekas nieko nesitiki iš šito WC ir pripažįsta, kad ir kokia komanda bebūtų, nėra jokių šansų kažką aukšto pasiekti, todėl tyčia yra kviečiami jauni žaidėjai kaip Loftus-Cheek ar Alexander-Arnold, kad kuo jaunesniame amžiuje įgytų kuo daugiau aukščiausio lygio turnyrų patirties ir ateityje galėtų kovoti dėl aukštų vietų. Anglijos rinktinė šiuo metu visiškam rebuildinimo procese.
east end
0 3 05-16 23:45
Savaite:
O kur bekchemas, runis? Neims wc su toke sudetim
bet girdejau i papildomu zaideju sarasa itraukti Seamanas, Linikeris ir Gazza, o jei rinktine pries iki 11metru baudiniu shootout'o, tai Southgate'as pats stos juos musti..
.
1 3 05-16 20:42
Ner lallanos, ner shelvey, ner milnerio - ooooof
L3
5 7 05-16 18:51
Neatsimenu tragiškesnės sudėties, o esmė kad ir rinktis nėra labai iš ko.. kreativumo nulis, na taip galėjo kokį Shelvey imt laisvai bet vis vien, liūdnos mišios ir ateitis anglų laukia.
vf
2 4 05-16 18:35
o ka autsaideriai gali tiketis? jei pasiseks is grupes iseis ir viskas.