Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Anglijos spauda paviešino skandalingą vaizdo įrašą apie "Arsenal" žaidėjų linksmybes


alfa.lt 2018-12-08 12:56:11 Premier League Arsenal FC

Anglijos žiniasklaida šiandien mirga nuo pranešimų apie Londono „Arsenal“ futbolininkų linksmybes viename iš privačių šalies sostinės naktinių klubų.

Vaizdo kameros užfiksavo, kaip puikiai žinomi „kanonierių“ žaidėjai – Alexandre‘as Lacazette‘as, Matteo Guendouzi, Henrikhas Mkhitaryanas, Mesutas Ozilas ir Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas ir dar kiti – naktiniame klube vartojo hippy crack vadinamą narkotinę medžiagą, dar vadinamą juoko dujomis. Ši medžiaga Didžiojoje Britanijoje yra legali, tačiau draudžiama ją perduoti arba parduoti.

Futbolininkai vakarėlį surengė rugpjūčio mėnesį, kai iki Anglijos "Premier" lygos pirmenybių starto buvo likusios dvi dienos.

Be to, futbolininkų vakarėlyje laisvai liejosi ir alkoholis, jame dalyvavo bent 70 merginų. Vos kelios dienos iki naujojo sezono pradžios vykęs pasilinksminimas žaidėjams atsiėjo bent 33 tūkst. svarų sterlingų, o kiekvienas alkoholio butelis, pasak pranešimų, kainavo bent 2 tūkst. svarų sterlingų.

Į žinias apie ribas peržengusių futbolininkų pasilinksminimą netruko sureaguoti ir Londono ekipos atstovas spaudai, patikinęs, kad „su žaidėjais bus pasikalbėta apie atsakomybes, siejamas su „Arsenal“ ekipa“.

Vadinamąsias juoko dujas sudaro diazoto monoksidas, kurio įkvėpus gali kilti isterija ar nekontroliuojamas juoko priepuolis. Nors Anglijoje jas vartoti legalu, įspėjama, kad hippy crack vartojimas gali baigtis sąmonės praradimu ar net uždusimu.

Skandalingas įrašas „Arsenal“ komandą pasivijo pačiu netinkamiausiu laiku – 20 rungtynių iš eilės nepralaiminti komanda išgyvena puikų laikotarpį bei „Premier“ lygoje taikosi į prizines vietas.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (3)

 VIP
11 37 12-08 14:03
Kokius dar menus,kokias poezijas. Cia tik lasas juroj,ka parode, dar ne taip siaucia.idomu ka patys darytumet tiek saibu turedami,nemanau kad sedetumet laisvu laiku namie su vinco mykolaicio putino knyga
Bianco
 Bianco
9 34 12-08 13:15
Tai kaip tik geras dalykas, rezultatai geri, reiskia apsimokejo
SakaloAkis
0 12 12-08 18:49
Galėtų paskolinti ta balionėlį LT rinktinės žaidėjam prieš stovyklą, gal rezultatai pagerėtų...
Zuokas
2 1 12-09 02:06
VIP:
Kokius dar menus,kokias poezijas. Cia tik lasas juroj,ka parode, dar ne taip siaucia.idomu ka patys darytumet tiek saibu turedami,nemanau kad sedetumet laisvu laiku namie su vinco mykolaicio putino knyga :)
Na galima ir ne Putiną skaitant šviestis. Turint pinigų galima remti jaunus menininkus ir juos remti, kaupti meno kolekcijas ir veliau iš to turėt naudos. Bent estetinės ir kultūrinės tai visada.
2 0 12-09 12:14
Vajė vajė, kokie narkotikai - juoko dujos. Druskininkuose kai kuriose pirtyse jos naudojamos, papasakokite žurnaliūgoms, tegul atvaro pafilmuoti O alkoholio kiek išlakė, kaip kupranugariai gėrė, butelioko kaina 2 tūkst svarų, valkaro samata 33000, tad skaičiuojame: 70 svečių + sportininkai, plius maistas, plius aptarnavimas, už likusius vodkė... Na, kokie penki buteliokai gaunasi. Net jeigu jie tenai tik uostė ir gėrė, vis tiek daugiau 15 buteliokų šimtui žmonių nesigauna. Ot tai laidokai!