Ankstyvas L. Insigne įvartis atvėrė "Napoli" ekipai kelią į Italijos taurės pusfinalį

Antradienį buvo sužaistos pirmosios Italijos taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Pergalę namuose ir vietą pusfinalyje iškovojo "Napoli" ekipa, kuri minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Romos "Lazio".

Vienintelis mačo įvartis krito jau antrąją minutę, kai puikiai varžovus suklaidinęs Lorenzo Insigne pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tiesa, įvykių aikštėje netrūko. Jau 10-ąją minutę "Lazio" turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, bet 11 metrų baudinio nerealizavo Ciro Immobile.

19-ąją minutę šeimininkai liko rungtyniauti mažumoje, kadangi iš aikštės buvo pašalintas Elseidas Hysajus.

Tiesa, "Lazio" kiekybine persvara džiaugėsi vos 6 minutes, o tada raudoną kortelę prieš save išvydo Lucasas Leiva.

Romos ekipa antrajame kėlinyje net dukart pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau abu įvarčiai buvo neįskaityti dėl nuošalės ir "Napoli" iki pat finalinio teisėjo švilpuko išsaugojo minimalią persvarą.