Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

Ant žurnalistų pyktelėjęs F. Santosas: komanda nėra sudaryta tik iš C. Ronaldo


Portugalijos rinktinė baigė pasiruošimą pasaulio čempionato aštuntfinaliui - šeštadienį vakare Europos čempionai stos į kovą su Urugvajumi.

Vyriausiasis Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas prieš rungtynes įvykusioje spaudos konferencijoje nebuvo patenkintas, kai vėl išgirdo klausimus apie komandos priklausomybę nuo Cristiano Ronaldo.

"Aš suprantu jūsų klausimą, bet aš turiu pakartoti tai, ką esu sakęs jau daug kartų - komanda yra sudaryta iš daugiau nei vieno žaidėjo. Mes turime vieną geriausių žaidėjų planetoje, Urugvajaus treneris galėtų pasakyti tą patį apie savo komandą. Visos rinktinės savo gretose turi daug puikių futbolininkų ir nėra priklausomos tik nuo vieno žaidėjo", - pasakojo treneris.

Kiek nusiraminęs F. Santosas kalbėjo apie Urugvajaus pajėgumą: "Urugvajus turi puikius žaidėjus - Suarezas ir Cavani yra puolimo žvaigždės, tačiau jei pažiūrėsime į jų saugų liniją, tai ji yra sudaryta iš žaidėjų, rungtyniaujančių "Inter" ir "Juventus" komandose.

Tai yra labai patyrusi komanda, kuri turi aiškią filosofiją ir ją naudoja daugiau nei 10 metų. Sunku būtų surasti šios komandos silpnybes. Tai bus puikios rungtynės, kuriose abi komandos kovos dėl pergalės. Nepaisant to, kokie stiprūs yra urugvajiečiai, manau, kad mes laimėsime."

Portugalijos ir Urugvajaus dvikova prasidės 21 val.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MettaworIdpeace
9 8 06-30 15:19
Va tuo ir skiriasi lyderiai. Kokia nuotaika Portugalijos komandoj sukuria lyderis, ir kokia nuotaika Argentinos? Vienos komandos treneris, kad tik sulyst i sikna blusai, jog sitas neuzsiisktu ir nebaigtu karjeros rinktinej vidury cempo menkina kitus komandos zaidjeus ir deklaruoja, kad jie trukdo atsisklesiti mesio talentui. Kitos komandos treneris diplomatiskai atsakineja i klausimus ir neisskyria ne vieno komandos zaidejo, nes visiems ir taip savaime aisku, kas ten yra kas. Man tai patinka!
5 0 06-30 17:43
Jeigu sitas senis tures kaiusus ir pasodins mazgote ant suolo tada tiketis pergales reikia dar
Vaidoshius
11 4 06-30 13:56
Manau Portugalijos žaidimas be Penaldo inkaro ir Argentinos žaidimas be Messi kuo puikiausiai parodė kas yra nuo ko priklausomas Keista, kad F. Santosas vien per šį čempionatą ir atsisakė pripažinti Tapinaldo lavoną geriausiu, ir pripažįsta, kad komanda nėra priklausoma nuo Divenaldo mazgotės, kažkaip keistai čia viskas pasikeitė.