Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ant žurnalistų pyktelėjęs F. Santosas: komanda nėra sudaryta tik iš C. Ronaldo


Portugalijos rinktinė baigė pasiruošimą pasaulio čempionato aštuntfinaliui - šeštadienį vakare Europos čempionai stos į kovą su Urugvajumi.

Vyriausiasis Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas prieš rungtynes įvykusioje spaudos konferencijoje nebuvo patenkintas, kai vėl išgirdo klausimus apie komandos priklausomybę nuo Cristiano Ronaldo.

"Aš suprantu jūsų klausimą, bet aš turiu pakartoti tai, ką esu sakęs jau daug kartų - komanda yra sudaryta iš daugiau nei vieno žaidėjo. Mes turime vieną geriausių žaidėjų planetoje, Urugvajaus treneris galėtų pasakyti tą patį apie savo komandą. Visos rinktinės savo gretose turi daug puikių futbolininkų ir nėra priklausomos tik nuo vieno žaidėjo", - pasakojo treneris.

Kiek nusiraminęs F. Santosas kalbėjo apie Urugvajaus pajėgumą: "Urugvajus turi puikius žaidėjus - Suarezas ir Cavani yra puolimo žvaigždės, tačiau jei pažiūrėsime į jų saugų liniją, tai ji yra sudaryta iš žaidėjų, rungtyniaujančių "Inter" ir "Juventus" komandose.

Tai yra labai patyrusi komanda, kuri turi aiškią filosofiją ir ją naudoja daugiau nei 10 metų. Sunku būtų surasti šios komandos silpnybes. Tai bus puikios rungtynės, kuriose abi komandos kovos dėl pergalės. Nepaisant to, kokie stiprūs yra urugvajiečiai, manau, kad mes laimėsime."

Portugalijos ir Urugvajaus dvikova prasidės 21 val.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
tai aisku
3 22 06-30 13:45
Aisku kad nepriklausoma, iskrito kristina finale ir paeme europos auksa, daugiau komentaru nereikia.
dd
3 7 06-30 13:23
Maladiec Santosas . Kaip visi kiti dar sako Portugalija priklausoma nuo Ronaldo.. Argentina nuo Messio , bet gi ten ne vieni jie žaidžia yra ir kitu žvaigždžių.. Kiek galima taip sakyti.. Jau tikrai nervai ima
forza juve
0 1 07-01 03:05
matos is rozos kad gaidys ne treneris, ir uz ka da tokiem algas moka supuvusiem seniam
forza juve
0 0 07-01 07:57
tai aisku:
Aisku kad nepriklausoma, iskrito kristina finale ir paeme europos auksa, daugiau komentaru nereikia.
tai juk ir kiti futbolistai zaidzia negi Ronaldo venas turi zaist
4 4 06-30 14:42
Vaidoshius:
Manau Portugalijos žaidimas be Penaldo inkaro ir Argentinos žaidimas be Messi kuo puikiausiai parodė kas yra nuo ko priklausomas :D Keista, kad F. Santosas vien per šį čempionatą ir atsisakė pripažinti Tapinaldo lavoną geriausiu, ir pripažįsta, kad komanda nėra priklausoma nuo Divenaldo mazgotės, kažkaip keistai čia viskas pasikeitė.
Siaip labai gerai pastebejai, nes jei ne Ronaldo, Portugalai butu isvaziave namo po grupiu, o jei ne Messi, Argentina I paskutini tura butu keliave jau su kelialapiu i kita Etapa.