Antrajame kėlinyje įvarčių papylęs "Tottenham" - FA taurės ketvirtfinalyje (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijoje sužaistos paskutinės FA taurės aštuntfinalio rungtynės.

Atsakomoje dvikovoje susigrūmė Londono "Tottenham" su kukliu "Rochdale" klubu. Pirmajame susitikime buvo užfiksuotos lygiosios, tačiau namuose "Spurs" nebuvo nusiteikęs juokauti ir varžovus sudaužė rezultatu 6-1.

Tiesa, pirmajame kėlinyje "Tottenham" teigiamo rezultato neturėjo. 23-ąją minutę Heungas-Mina Sonas išvedė šeimininkus į priekį ir dar po kelių minučių turėjo progą pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau to nepadarė ir leido varžovams 31-ąją minutę išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" nebuvo nusiteikęs toliau švaistyti progas ir savo žodį tarė Fernando Llorente. Ispanas iki 59-os minutės sumušė net tris įvarčius ir rezultatas tapo 4-1.

Penktąjį įvartį padėjo tas pats H-M. Sonas, o galutinį tašką pačioje susitikimo pabaigoje padėjo jaunasis Kyle'as Walkeris-Petersas.

"Tottenham" FA taurės ketvirtfinalyje susigrums su "Swansea".

"Tottenham" 6 - 1 "Rochdale"
(Pirmas mačas: 2-2, galutinis rezultatas: 8-3)
23' [1 - 0] H-M. Son
31' [1 - 1] S. Humphrys
47' [2 - 1] F. Llorente
53' [3 - 1] F. Llorente
59' [4 - 1] F. Llorente
65' [5 - 1] H-M. Son
90+4' [6 - 1] K. Walker-Peters
28' H-M. Son ("Spurs") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10968935" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>