Antrajame kėlinyje užsivedęs "Man Utd" sutriuškino "Chelsea" vienuolikę

Chelsea gynyba apgailėtinai atrodė, ypač Zouma nuo pat pradžių.
Waj
3 25 08-11 20:36
Gera pergale, prides pasitikejimo.
6 21 08-11 20:40
Atrode Chelsea geriau nei rezultatas kad buvo uzfiksuotas. Na yra kaip yra, daug dirbt reik dar.
Escalade
8 23 08-11 19:23
Po pirmo kėlinio visai džiugu. Iki maždaug 20 minutės buvau sužavėtas Chelsea žaidimu, tikrai jaunimas nenusileidžia nieko veteranams. Mount puikiai žaidžia, Christensen pirmam kėliny už Luiz kokius 2 kartus užtikrintesnis ir patikimesnis. Abraham kiek silpniau, bet irgi neblogai. Zouma silpnai, tikiuosi įsivažiuos. Grįš Rudiger, su Christensen puikus bus duetas. Bissaka gerai atrodo, Maguire kol kas patikimas ir puikiai žaidžia. Du virpstai, galėjom ir vest, na, laukiam antro
Tiesto
 Tiesto
19 29 08-11 20:51
Kaip ir rašiau anksčiau, Lampardas naiviai tikisi, kad paims ir nuvers kalnus vien tik su jaunimu, kaip tai padarė su Derby praeitą sezoną. Bet čia kitas lygis ir tu negali palikti ant suolo Kante, Giroud, o vietoj jų leisti Mount, Abraham ir panašiai. O kas dėl United - AWB jau dabar geriausias dešinio krašto gynėjas Pasaulyje.
2 11 08-11 22:15
Na, nezinau, manes neitikino nei viena komanda, dziugu, kad tempas greitas buvo visas rungtynes, nesismauke vidury ar savoj pusej, galbut is to greicio tiek daug zaidybinio broko ir klaidu buvo, bisaka, maguire tikrai gerai atrode, dziugu del james, bet vidurys kartais primine nebrendylas su netiklumu... Su pergale united fanus, tikekiles nusislifuos si komanda ir zibes kaip deimantas, pagaliau
Escalade
4 13 08-11 20:53
Nėra baisu, nors rezultatas nepadorus. Praeito sezono komanda tokio pralaimėjimo negalėtų pateisinti, bet kai pasikeitė pusė vienuolikės, neliko lyderio, vyksta intensyvus jaunimo įliejimas, šiai komandai sutriuškinimą galima atleisti. Visgi buvo pozityvo, tikrai matau puolimo potencialą. Patinka ir likusieji, Barkley puikiai puola, Jorginho stebėtinai gerai ginasi. Zouma tikiu bus atsarginis žaidėjas grįžus Rudiger. Prisijungus Kante ir jam gynyba sustiprės, prisijungus RLC ir Hudson-Odoi dar ir puolimas įgaus naujų spalvų. Nėra ko skiesti, senbuviai kone visi Premier lygos lošė prieš jaunimą, iš kurių kone visi pirmą kartą gyvenime žaidžia top komandoje prieš kitą top komandą. Nepanikuoju ir esu sujaudintas galimybėmis

Edgarinio
6 10 08-11 20:39
Sveikinimai United fanams su pergale. Nors pralaimėjimas 4-0 turėtų ne kaip nuteikti, visgi mačiau daug pozityvo Chelsea stovykloje. Smagu matyti alkanus, motyvuotus jaunus žaidėjus, bandančius žaisti pirmu numeriu ir visai neblogai tą darančių. Žinant, jog dar yra rezervų, (Kante nuo pat pradžios, Willian, Rudiger, Hudson-Odoi, RLC, tam pačiam Pulisic dar reikia laiko įsivažiuoti) nuotaikos pakankamai geros. Svarbiausia, jog matosi, kad turim šviesią ateitį.
3 6 08-11 21:26
Tyliu.:
Velniai iš savo aikštes nesugeba iseit lavonai :DDD uoj tikiuos sudauzys kaip obuolius tuos vidutiniokus.
Linkejinai nuo MU zmogau
2 4 08-11 20:31
Na nematau problemos iki 15 min Chelsea kontruliavo žaidima,net neįsivaizduoju dėl ko subyrėjo jie.. Bet nieko nepadarysi svarbiausia yra nosies nenukabint ir vsio
0 1 08-11 23:26
SeniukauDD kaimo drozles susirinko
2 3 08-11 19:57
Graudu,abraham visiskas lavonas siose rungtynese...zaidimas pats neblogas vystant atakas bet ginyba graudi...tokios klaidos ziauru