Antroji "Coppa Italia" pusfinalio serija prasidėjo šešių įvarčių fiesta

Trečiadienį startavo Italijos taurės antrojo pusfinalio serija - "Fiorentina" namuose priėmė "Atalanta" ekipą.

Komandos susirinkusiems žiūrovams padovanojo net šešių įvarčių fiestą - rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

"Atalanta" į priekį išsiveržė 16-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo A. Gomezas. Vos po poros minučių persvarą padvigubino M. Pasaličius.

"Fiorentina" po tokio smūgio nepalūžo: 33-ąją minutę rezultatą sušvelnino F. Chiesa, o dar po trijų minučių lygybę atstatė M. Benassi.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau ir vėl pradėjo "Atalanta" ekipos futbolininkai, kuriuos 58-ąją minutę dar kartą į priekį išvedė M. De Roonas.

Vis tik paskutinį žodį tarė L. Murielas, kuris 79-ąją minutę išlygino rezultatą.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 24 dieną Bergame.