Antrosios Pasaulio čempionato atrankos ciklo varžybų dienos rezultatai © Eurofootball.lt
2006 m. Pasaulio čempionato atrankos Europos zonoje sužaistos 22 rungtynės, per kurias neužfiksuota ypatingai netikėtų rezultatų, tačiau daugelis favoritų turėjo gerokai paplušėti.

Įdomiausios rungtynės vyko Amsterdame, kur susitiko dvi Euro-2004 pusfinalininkės ir senos varžovės - Olandija bei Čekija. Nors pastarieji nepralaimėjo paskutinių trijų tarpusavio susitikimų, šį kartą jie turėjo nusileisti legendinio Marco Van Basteno treniruojamiems olandams.

Išvykose prieš autsaiderius sunkiai sekėsi prancūzams ir italams, bet jie visgi sugebėjo nugalėti atitinkamai Farerų salas ir Moldovą. Anglija sugrįžo į pergalių kelią po laimėjimo prieš Lenkiją, Graikijos ir Turkijos mačas baigėsi be įvarčių.

Estai 75 minutes sugebėjo atsilaikyti prieš Portugaliją, bet vėliau praleido net 4 įvarčius ir buvo sutriuškinti. Kitiems mūsų kaimynams latviams per įvarčių lietų vos pavyko nugalėti Liuksemburgą. Pergales dideliu skirtumu be portugalų dar iškovojo Slovakija, Lietuva ir Rumunija, dar keturios rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Nedideles staigmenas pateikė Kroatija, išvykoje įveikusi Švediją, taip pat Bosnija ir Hercogovina, sugebėjusi atsilaikyti prieš Ispaniją bei Vengrija, nugalėjusi Islandijos ekipą, o Ukrainos pergalei prieš Kazakstaną reikėjo įvarčio paskutinę minutę.

Ant žemės teko nusileisti albanams, kurie po pergalės prieš Europos čempionus šį kartą turėjo pripažinti Gruzijos pranašumą rezultatu 2-0. Tokiu pačiu skirtumu Austrija ir Suomija įveikė atitinkamai Azerbaidžaną ir Armėniją.

Tuo tarpu vakar taip pat sužaistos vienerios draugiškos rungtynės. Įvyko 2002m. Pasaulio čempionato finalo pakartojimas - vicečempionė bei būsimo čempionato šeimininkė Vokietija susitiko su čempionų titulą turinčia Brazilija. Po Ronaldinho ir Kevino Kuranyi įvarčių mačas baigėsi lygiosiomis.