Apie titulą svajojanti "Napoli" prarado taškus Milane, "Juventus" padidino atotrūkį (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse vis dar lenktynėse dėl titulo dalyvaujanti „Napoli“ ekipa prarado labai svarbius taškus, kai sužaidė lygiosiomis 0:0 su „AC Milan“ ekipa.

Dabar „Napoli“ turi trijų taškų deficitą, tačiau „Juventus“ dar turi sužaisti rungtynes vėliau ir gali pabėgti.

Per pirmas 10 minučių „Milan“ ekipa turėjo porą gerų progų pasižymėti, tačiau nei Giacomo Bonaventura, nei Nikola Kaliničius įmušti nesugebėjo.

Vėliau iniciatyvą perėmė „Napoli“ futbolininkai, tačiau ir jų atakos buvo bevaisės.

Po pertraukos veiksmas aikštėje labai aprimo. „Milan“ ekipą į priekį galėjo išvesti Andre Silva 85-ąją minutę, bet jo smūgis buvo kiek per stiprus. O jau per pridėtą teisėjo laiką Arkadiuszo Miliko smūgį atrėmė Gianluigi Donnarumma.

7 valandą „Napoli“ situacija kiek labiau paaiškės kai „Juventus“ sužais su „Sampdoria“.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Bolgona“ ekipa, o dar dvi rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

Tuo metu „Juventus“ futbolininkai pasinaudojo varžovų dovanėle ir pabėgo į priekį. „Juventus“ 3:0 įveikė „Sampdoria“ futbolininkus ir jau turi 6 taškų persvarą nuo antrosios vietos.

„Juventus“ ekipą į priekį vedė Mario Mandžukičius, Benediktas Howedesas ir Sami Khedira pasižymėję po kartą.

„Juventus“ 3:0 „Sampdoria“
45‘ [1-0] M. Mandžukič
60‘ [2-0] B. Howedes
75‘ [3-0] S. Khedira

„Milan“ 0:0 „Napoli“

„Fiorentina“ 0:0 SPAL

„Sassuolo“ 2:2 „Benevento“

„Bologna“ 2:0 „Hellas“