Apmaudus įvartis į savus vartus nulėmė Irano pergalę prieš Maroką (VIDEO)

18 valandą startavo B grupės varžybos – Sankt Peterburge susigrūmė Marokas su Iranu. Gana nykioje dvikovoje Iranas sensacingai rungtynių pabaigoje po varžovo įvarčio į savus vartus iškovojo pergalę rezultatu 1-0.

Marokas itin agresyviai pradėjo rungtynes – Afrikos atstovai per pirmas kelias minutes sukūrė kelias pavojingas progas prie varžovų vartų. Iki įvarčio pritrūko tik tikslumo.

Pirmas 20 minučių visiškai dominavo Marokas – 18-ąją minutę prie Irano vartų kilo pavojingiausias momentas, kai marokiečiai atliko net kelis smūgius paeiliui, tačiau Irano futbolininkams pavyko „sugerti“ visus varžovų bandymus.

Vėliau Irano futbolininkų žaidimas kiek suaktyvėjo – jie bandė varžovus bausti greitais išbėgimais iš gynybos į puolimą, tačiau Marokui savo aikštės pusėje su dideliais sunkumais susidurti nereikėjo.

42-ąją minutę Irano rinktinė sukūrė pavojingiausią progą pirmajame kėlinyje - Sardaras Azmounas pasileido bėgti vienas prieš vartus, tačiau į jo smūgį reagavo laiku vartus palikęs varžovų vartininkas. Kamuolys nuo vartų sargo atšoko kitam iraniečiui, tačiau ir šiam nepavyko nuginkluoti Muniro.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiu scenarijumi – Marokas daugiau laiko praleido su kamuoliu, Iranas išeidavo į pavojingas kontratakas, tačiau greito įvarčio nei vieniems, nei kitiems pasiekti nepavyko.

Iki pat 70-os minutės komandos nesukūrė jokių pavojingų progų – žaidime matėsi daugiau atsargumo ir kamuolio kontrolės aikštės viduryje.

80-ąją minutę buvo sukurta vieną pavojingiausiš antrojo kėlinio progų - Hakimas Ziyechas iš maždaug 18 metrų paleido „bombą“ į Irano vartus, tačiau vartininkas puikiai reagavo į Amsterdamo „Ajax“ saugo šūvį.

Itin dramatiškai susiklostė rungtynių pabaiga - iki susitikimo pabaigos likus žaisti keletai minučių, Iranas varžovų aikštės pusėje turėjo standartinę situaciją ir ją pavertė pergalingu įvarčiu - apmaudžiai į savus vartus įsispyręs Azizas Bouhaddouzas padovanojo varžovams itin svarbią pergalę.

Iranas įsirašė pirmuosius tris taškus savo grupėje ir bent trumpam tapo lyderiu. Taškų taip pat šiandien sieks kitos šios grupės komandos – Ispanija ir Portugalija.

Marokas 0 – 1 Iranas
90+4' [0 - 1] A. Bouhaddouzas (į savus vartus)

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/gOq0" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>