Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

A.Ramsey atsiprašė C.Ronaldo


Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (15)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Cr7
2 0 11-08 15:49
Kam jis atėmė ta gola iš ronaldo čia tik antras jo frykikas būtų juvei
Krokodilas
3 1 11-08 10:43
Ramsey pasielge kaip idiotas ..... Juokingiausia tokiuose atvejuose buna tada kai tokie moliai kaip Ramsey buna nuosaleje
Barsa fanas
4 3 11-08 10:31
Ronaldo nesugriovė nei vieno jauno žaidėjo karjeros, kai sutraukos aukas jau galima vežimu vežti, tikiuosi ir fati sužlugdys barsos aukletini kaip ir simons ir visus kitus iš la masia. Didesnio arogantiško šiukšlės nėra už pydarasta dažanty sau barzda ir vaidinanty ozy... Jo net žvilgsnis tas prisimerkes kelia pasišlykštėjimą ir norą pist jam i rožą ,kaip ir visa ta myzalu komanda ir jų fanai . „Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi atskleidė, kad jis nemėgsta būti pakeistas rungtynių metu, todėl jas mieliau pradėtų nuo atsarginių žaidėjų suolo.ESPN skelbia, kad argentinietis jau anksčiau buvo atsisakęs palikti aikštę, kai treneris norėdavo jį pakeisti, net ir esant dideliam skirtumui tarp jo komandos ir varžovų. „Nemėgstu būti pakeistas. Man geriau tuomet rungtynes pradėti ant atsarginių žaidėjų suolo, tuomet išeiti į aikštę ir rungtyniauti mažiau. Sakau taip dėl to, kad daugelis rungtynių būna išspręstos tik jų pabaigoje, arba tuomet galima rasti daugiau erdvių, nes tokiomis akimirkomis kiti varžovų žaidėjai būna labiau pavargę. Todėl man labiau patinka pakilti nuo suolo ir mėgautis rungtynių pabaigomis nei būti pakeistu ir praleisti visą smagumą“, - atskleidė L.Messi, kalbėdamas su „TyC Sports“. L.Messi per savo karjerą „Barcelona“ ir Argentinos rinktinėje yra sužaidęs 829 rungtynes, per kurias pelnė 674 įvarčius. Visgi jis teigia, kad įvarčių mušimas yra tik vienas iš daugelio futbolo elementų. „Aš vis dar manau, kad nesu tipinis įvarčių pelnytojas. Man patinka žaisti iš aikštės gilumos, turėti daugiau kontakto su kamuoliu, kurti progas. Man taip pat patinka veržtis į baudos aikštelę ir mušti įvarčius, tačiau negyvenu vien tik tuo. Man labai patinka nuolat kontaktuoti su kamuoliu“, - teigia L.Messi. Nū čia tai issigymelis tikrai gnomas net atsisako būt pakeičiamas tai kuo jis save laiko kam jis ta barzda dazosi gaidys save tipo laiko goat, pajuokos objektas verkslenantis kad tik niekas jo nepakeisti, bailys apsimyzes
Pritariu
0 0 11-08 09:40
Arba tiesiog jau cia tokia publika renkasi ir nieko nebepadarysi
Pritariu
0 1 11-08 09:38
Runce:
Kiek cia dalbAJobu as negaliu :)
Laiku vieno tipelio su ryskiomis psichologinemis problemomis neuzbanino ir komentaru skiltis patapo is diskusiju vietos i meslo pylimo arena. Reikia pasveikinti EF komanda.
Runce
0 2 11-08 07:26
Kiek cia dalbAJobu as negaliu
.
1 1 11-07 23:08
Na:
Na jei cia puikus baudos smugis i vartus.... tai koks tada messio buna??? Kosttmosas su tokiom antrastem ir bet to varatariui butu ivartis o ne kristinai.... Maziau rukykit..
O tu maziau sniok. Butu buves cr ivartis nes ejo i vartu plota. Jei jau tiek nezinai tai geriau ir nerasyk isvis.
Na
3 3 11-07 22:15
Na jei cia puikus baudos smugis i vartus.... tai koks tada messio buna??? Kosttmosas su tokiom antrastem ir bet to varatariui butu ivartis o ne kristinai.... Maziau rukykit..

latras
0 2 11-07 21:51
Puikiai atliko baudos smūgį??? Čia gal girtas rašė??? Jei aš tokį praleisčiau, mane po rungtynių suspardytų visa komanda.
cr fanai
0 2 11-07 21:50
Ant tiek drocina and CR statsu, kad jiems *** , kad komanda tai laimejo, svarbiausia ju numyletinis kad pasizymetu
xd
0 4 11-07 21:05
koks smugis Tiesai vartininkui i rankas skrido xd
Hmz
0 11 11-07 21:01
Jus galit Vaidoshiu lazdavot kiek norit, bet del to "puikaus baudos smugio" tai tikrai sutinku
To vaidoshius
1 5 11-07 20:47
Tu siuksle pats tiki ka rasai,ar svarbu tik tau pamazgas pilti,suski tu ,supuves esi ir tiek!
Viskas
2 7 11-07 20:21
čia suprantama, vergas akimirkai išsilaisvino iš grandinių ir pabandė parodyti priklausymobe, bet labai greitai suprato, kad nevergaudamas tapinu valdovui skris iš čia lauk, labai primena feodaline sistema, jei valstiečiai ten nepaklūsdavo žemvaldžiui ir nedarydavo kas liepiamas, būdavo baudžiami, na laikas bėga niekas labai nesikeičia, gal tik metodai kiek humaniškesni.
Nuomonius
2 8 11-07 19:13
Negalima čia kaltint labai Ramzio, profesionaliai pasielgė. Žaidime viskas vyksta greit ir būnant aikštėj žaidėjai nemato to, ką matom mes per ekranus ir reagavo jis teisingai. Būtų ant daug liūdniau jam, jei vartininkas būtų spėjęs (šiuo atveju nebūtų, bet nedaug truko ir kaip sakiau žaidėjai neturi laiko galvoti ar kris ar nekris kamuolys į vartus) išgelbėti kamuolį, tuomet visi stumtų ant Ramzio, kad nepaspyrė kamuolio.