Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Argentinos rinktinė paskelbė sudėtį Pietų Amerikos čempionatui


2019-05-21 20:12:24 Copa America Argentina

Argentinos rinktinė atskleidė 23-ejų futbolininką sąrašą, kurie artėjančią vasarą gins nacionalinės komandos garbę Pietų Amerikos čempionate.

Didelių staigmenų šį kartą nebuvo pateikta – į sąrašą pateko tokios jaunosios šalies žvaigždės kaip Paulo Dybala, Lautaro Martinezas, Giovani Lo Celso ir kiti.

Į puolimo poziciją šalia Lionelio Messi pasirinktas Sergio Aguero. Sunkų sezoną su Milano "Inter" turėjęs Mauro Icardi liko už borto.

Iš rinktinės senbuvių taip pat kvietimo sulaukė Angelis Di Maria ir Nicolas Otamendi, kuriems tai galimai paskutinis stambus turnyras su rinktine.

Argentina yra patekusi į vieną grupę su Kolumbija, Paragvajumi ir Kataru.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (13)

 apl8
0 12 05-21 23:50
O tai Ka ten Kataras veikia pietų Amerikoje? Gal kas paaiškins
OhDude
4 11 05-21 22:02
Benderis:
tai bus ketvirtas pietu americos futbolo cempionatas per 8 metus!! viskas daroma kad messis pagaliau ji laimetu bet jis niekaip nesugeba.. jei si karta nelaimes irgi tai rengs ir 2020 metais..
O jei laimes tai irgi rengs 2020.
0 2 05-22 00:42
Katara su japonija pakviete kaip svecius zaist ???? cia kaip australija eurovizijoj????
0 1 05-22 11:31
Vaidoshius:
Iš kur tokių naivuolių atsiranda, kad Benderio nepilnapročio vemalus priima kaip už rimtą ir dar kažką bando jam paaiškinti :D :D Iš kitos pusės puiku, kad dar tokių žmonių atsiranda ir stengiasi padėti neįgaliems, paminklus statyti jiems reikėtų. O šiaip Argentinos sudėtis praktiškai po 2014 metų WC didžioji dalis komandos "bevardžiai", tik 3-4 devinti numeriai iš kurių tik vienas gali būti aikštelėje. O šiemet sudėtis ko gero silpniausia per nežinau kiek metų, tik Messi vardas juos daro favoritais laimėti visus turnyrus :D Kas jiems kenkia, nes su Aegentinos čempionato žaidėjais reikalavimai yra kosTminiai. Tuo pačiu ir treneriai iš to spaudimo jaučia, kad jie turi rodyti totalinį futbolą su komanda perpildyta vidutiniokais. Argentina būtent geriausiai ir pasirodė tada (WC2014) būtent kai žaidė nuo gynybos, pragmatišką futbolą. Va jiems tai tikrai praverstų ValMierdos dau.nas :D O čia vien dėl geriausio istorijoje Messi visi įsikalę, kad Argentina sunaikins visus atakuojančiu stilium. Treneriukas vėl šį kartą ne tik kad su nedidele, bet išvis be jokios patirties :D Tik Argentinoje įmanomi tokie cirkai, dėl tokių ir panašių nesąmonių federacija nuolat kritikuojama, o dar korupcijair t.t. Bet kaip bekeista bent sudėties pasirinkimas esamam momentui panašus į logišką. Logiškai mąstant pagrindinio puolėjo vaidmuo nusimato Aguero, kuris nepaisant $hitty nuskandinimo ČL demonstruoja geriausią futbolą per visą karjerą. Icardi šiukšlė kaip ir priklauso palikta už borto su visais savo komandą griaunančiais cirkais. Atsarginis puolėjas perspektyvusis Lautaro, kuris labai neblogai atrodė per draugiškas. Visas grajus kaip įprasta Messi 1x5, pagalbos nėra iš ko tikėtis. Dybala prabrūžino suolą visą sezoną, brūžins ir čia, Dive Maria tik Moneymaro traumos dėka neprabrūžino suolo visą sezoną ir tik fermerių lygoje rodė kažkokius minimalius gyvybės ženklus. Gal sužibės kas nors iš "bevardžių" žaidėjų jaunimo, viltis miršta paskutinė :D Brazilija aišku absoliutūs favoritai, ilgai dirba su tuo pačiu treneriu ir ko gero ims turnyrą, sudėtis ko gero dvigubai geresnė negu bet kurios kitos P. Amerikos ir ne tik :D komandos.
Tai tu man paaiskink kodel Visa argentina stumia ant mesio ir nenori jo tik be isgalvotu istoriju?
0 1 05-22 00:41
Vel be gynybos zais, jeigu daug golu mus dar kazka gali pavaidint, bet netikiu... Brazilai subomborduotu vartus, o pas juos ir gynyba gera, favoritai aiskus