Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Argentinos rinktinė paskelbė sudėtį Pietų Amerikos čempionatui


Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (13)

0 0 05-22 17:39
kas čia darosi? Vaidonaldo per visą paklodę ne karto nepaminėjo Ronaldo???
MettaworIdpeace
0 0 05-22 13:09
na neskubekit, nes vienas biciukas karjera rinktinej gali baigt dar kelis kartus iki cempionato
0 1 05-22 11:31
Vaidoshius:
Iš kur tokių naivuolių atsiranda, kad Benderio nepilnapročio vemalus priima kaip už rimtą ir dar kažką bando jam paaiškinti :D :D Iš kitos pusės puiku, kad dar tokių žmonių atsiranda ir stengiasi padėti neįgaliems, paminklus statyti jiems reikėtų. O šiaip Argentinos sudėtis praktiškai po 2014 metų WC didžioji dalis komandos "bevardžiai", tik 3-4 devinti numeriai iš kurių tik vienas gali būti aikštelėje. O šiemet sudėtis ko gero silpniausia per nežinau kiek metų, tik Messi vardas juos daro favoritais laimėti visus turnyrus :D Kas jiems kenkia, nes su Aegentinos čempionato žaidėjais reikalavimai yra kosTminiai. Tuo pačiu ir treneriai iš to spaudimo jaučia, kad jie turi rodyti totalinį futbolą su komanda perpildyta vidutiniokais. Argentina būtent geriausiai ir pasirodė tada (WC2014) būtent kai žaidė nuo gynybos, pragmatišką futbolą. Va jiems tai tikrai praverstų ValMierdos dau.nas :D O čia vien dėl geriausio istorijoje Messi visi įsikalę, kad Argentina sunaikins visus atakuojančiu stilium. Treneriukas vėl šį kartą ne tik kad su nedidele, bet išvis be jokios patirties :D Tik Argentinoje įmanomi tokie cirkai, dėl tokių ir panašių nesąmonių federacija nuolat kritikuojama, o dar korupcijair t.t. Bet kaip bekeista bent sudėties pasirinkimas esamam momentui panašus į logišką. Logiškai mąstant pagrindinio puolėjo vaidmuo nusimato Aguero, kuris nepaisant $hitty nuskandinimo ČL demonstruoja geriausią futbolą per visą karjerą. Icardi šiukšlė kaip ir priklauso palikta už borto su visais savo komandą griaunančiais cirkais. Atsarginis puolėjas perspektyvusis Lautaro, kuris labai neblogai atrodė per draugiškas. Visas grajus kaip įprasta Messi 1x5, pagalbos nėra iš ko tikėtis. Dybala prabrūžino suolą visą sezoną, brūžins ir čia, Dive Maria tik Moneymaro traumos dėka neprabrūžino suolo visą sezoną ir tik fermerių lygoje rodė kažkokius minimalius gyvybės ženklus. Gal sužibės kas nors iš "bevardžių" žaidėjų jaunimo, viltis miršta paskutinė :D Brazilija aišku absoliutūs favoritai, ilgai dirba su tuo pačiu treneriu ir ko gero ims turnyrą, sudėtis ko gero dvigubai geresnė negu bet kurios kitos P. Amerikos ir ne tik :D komandos.
Tai tu man paaiskink kodel Visa argentina stumia ant mesio ir nenori jo tik be isgalvotu istoriju?
Vaidoshius
6 3 05-22 07:01
Iš kur tokių naivuolių atsiranda, kad Benderio nepilnapročio vemalus priima kaip už rimtą ir dar kažką bando jam paaiškinti Iš kitos pusės puiku, kad dar tokių žmonių atsiranda ir stengiasi padėti neįgaliems, paminklus statyti jiems reikėtų. O šiaip Argentinos sudėtis praktiškai po 2014 metų WC didžioji dalis komandos "bevardžiai", tik 3-4 devinti numeriai iš kurių tik vienas gali būti aikštelėje. O šiemet sudėtis ko gero silpniausia per nežinau kiek metų, tik Messi vardas juos daro favoritais laimėti visus turnyrus Kas jiems kenkia, nes su Aegentinos čempionato žaidėjais reikalavimai yra kosTminiai. Tuo pačiu ir treneriai iš to spaudimo jaučia, kad jie turi rodyti totalinį futbolą su komanda perpildyta vidutiniokais. Argentina būtent geriausiai ir pasirodė tada (WC2014) būtent kai žaidė nuo gynybos, pragmatišką futbolą. Va jiems tai tikrai praverstų ValMierdos dau.nas O čia vien dėl geriausio istorijoje Messi visi įsikalę, kad Argentina sunaikins visus atakuojančiu stilium. Treneriukas vėl šį kartą ne tik kad su nedidele, bet išvis be jokios patirties Tik Argentinoje įmanomi tokie cirkai, dėl tokių ir panašių nesąmonių federacija nuolat kritikuojama, o dar korupcijair t.t. Bet kaip bekeista bent sudėties pasirinkimas esamam momentui panašus į logišką. Logiškai mąstant pagrindinio puolėjo vaidmuo nusimato Aguero, kuris nepaisant $hitty nuskandinimo ČL demonstruoja geriausią futbolą per visą karjerą. Icardi šiukšlė kaip ir priklauso palikta už borto su visais savo komandą griaunančiais cirkais. Atsarginis puolėjas perspektyvusis Lautaro, kuris labai neblogai atrodė per draugiškas. Visas grajus kaip įprasta Messi 1x5, pagalbos nėra iš ko tikėtis. Dybala prabrūžino suolą visą sezoną, brūžins ir čia, Dive Maria tik Moneymaro traumos dėka neprabrūžino suolo visą sezoną ir tik fermerių lygoje rodė kažkokius minimalius gyvybės ženklus. Gal sužibės kas nors iš "bevardžių" žaidėjų jaunimo, viltis miršta paskutinė Brazilija aišku absoliutūs favoritai, ilgai dirba su tuo pačiu treneriu ir ko gero ims turnyrą, sudėtis ko gero dvigubai geresnė negu bet kurios kitos P. Amerikos ir ne tik komandos.
ChelseaFC FcukLoserpool
1 0 05-22 00:44
apl8:
O tai Ka ten Kataras veikia pietų Amerikoje? Gal kas paaiškins
Ta pati, ka ir Japonai!!! Kviestines komandos.. idomu koks valstybiu skaicius P.Amerikoj.. Nors ner ko stebetis... Jei Europoj losia Izraelis ????
0 2 05-22 00:42
Katara su japonija pakviete kaip svecius zaist ???? cia kaip australija eurovizijoj????
0 1 05-22 00:41
Vel be gynybos zais, jeigu daug golu mus dar kazka gali pavaidint, bet netikiu... Brazilai subomborduotu vartus, o pas juos ir gynyba gera, favoritai aiskus
 apl8
0 12 05-21 23:50
O tai Ka ten Kataras veikia pietų Amerikoje? Gal kas paaiškins

 apl8
0 0 05-21 23:49
Ant popieriaus tai nera ką lygintis su brazilais
Gnomo kekse
2 1 05-21 23:47
To bob, tai sakyciau, kad Argentina buvo viena is geriausiai pasirodziusiu komandu pries prancuzus
6 1 05-21 22:52
as gryzau tai kam ta gryba mesi ima taigi jis visa komandos klimata gadina
9 8 05-21 22:39
hmm, gal geriau neminėsiu vieno žaidėjo vardo, kuris laimėjo dvigubai rečiau rengiamą savo žemyno čempionatą, bo gaila Vaidonaldo nervų
OhDude
4 11 05-21 22:02
Benderis:
tai bus ketvirtas pietu americos futbolo cempionatas per 8 metus!! viskas daroma kad messis pagaliau ji laimetu bet jis niekaip nesugeba.. jei si karta nelaimes irgi tai rengs ir 2020 metais..
O jei laimes tai irgi rengs 2020.
Benderis
24 16 05-21 21:17
tai bus ketvirtas pietu americos futbolo cempionatas per 8 metus!! viskas daroma kad messis pagaliau ji laimetu bet jis niekaip nesugeba.. jei si karta nelaimes irgi tai rengs ir 2020 metais..