"Arsenal" dar kartą įveikė "Milan", "Borussia" ir "Lyon" baigė savo pasirodymą (VIDEO)

Pagrindinėse vakaro rungtynėse Londono „Arsenal“ dar kartą įveikė „AC Milan“ ekipą ir vėl dviejų įvarčių skirtumu. Šį kartą „Arsenal“ 3:1 (1:1) įveikė Milano ekipą.

Svečiai iš Italijos žinojo savo užduoti, o jau 35-ąją minutę po puikaus Hakano Calhanoglu smūgio „Milan“ jau pirmavo 1:0. Tiesa, po kelių minučių į „Milan“ vartus buvo paskirtas tikrą ažiotažą sukėlęs 11m baudinys.

Jį puikiai realizavo Danny Welbeckas ir rezultatas tapo lygus.

Antroje rungtynių dalyje „Milan“ įvairiais būdais bandė persverti rezultatą, tačiau viską nulėmė Granitas Xhaka, kuris tiksliai smūgiavo 71-ąją minutę. Po Gianluigi Donarumma klaidos kamuolys atsidūrė vartų tinkle. O dar 86-ąją minutę tas pats D. Welbeckas įkalė paskutinę vinį į „Milan“ ekipos karstą.

Tuo metu Dortmunod „Borussia“ nepademonstravo nieko, kas nustebintų Zalcburgo „Red Bull“ ekipą ir rungtynės pasibaigė 0:0. Austrijos ekipa laimėjo pirmąjį komandų susitikimą 2:1 ir taip eliminavo „Borussia“ klubą iš Europos lygos.

O maskvos CSKA pateikė staigmeną Prancūzijoje, laimėjo 3:2 (1:0) ir dėl pelnytų įvarčių išvykoje eliminavo „Lyon“ iš Europos lygos.

Rungtynės Maskvoje pasibaigė „Lyon“ pergale 1:0, tačiau šios persvaros jiems išsaugoti nepavyko, kai 65-ąją minutę jie jau atsiliko 1:3. Nors rezultatą prancūzai dar sušvelnino, to neužteko.

Europos lygos aštuntfinalių maratoną atidarė Madrido „Atletico“, kurie be jokio vargo 5:1 (1:1) sudaužė Maskvos „Lokomativ“ ekipą ir bendru rezultatu seriją laimėjo 8:1.

„Atletico“ rungtynes pradėjo jau 16-ą minutę pelnant įvartį kai pasižymėjo Angelis Correa. Tiesa, 20-ąją minutę rusai sugebėjo išlyginti rezultatą kai įmušė Matsiejus Rybusas. Vis dėlto po pertraukos prasidėjo šou.

47-ąją minutę įmušė Saulis Niguezas. 65-ąją minutę „Lokomativ“ prasižengė baudos aikštelėje, o nuo 11m žymos tiksliai smūgiavo Fernando Torresas. Po penkių minučių tas pats F. Torresas įmušė savo antrąjį įvartį.

Viską užbaigę Antoine Griezmannas, kuris 85-ąją minutę įmušė penktą ekipos įvartį.

Į kitą etapą taip pat žengė „Marseille“ ekipa, kuri 2:1 (1:0) įveikė „Athletic Bolbao“ ekipą, o bendru rezultatu iškovojo pergalę 5:2.

38-ąją minutę prancūzus į priekį išvedė Dimitri Payetas, o 52-ąją minutę Lucas Ocamposas rezultatą padvigubino. Ispanai kiek sušvelnino situaciją 74-ąją minutę kai pasižymėjo Inaki Williamsas.

Prie jų taip pat prisijungė ir „Lazio“ ekipa, kuri 2:0 (1:0) įveikė Kijevo „Dynamo“ bei seriją laimėjo 4:2.

Pirmąjį rungtynių įvartį 23-ąją minutę įmušė Lucas Leiva, o 83-ąją minutę į visus klausimus atsakė ir Stefanas de Vrijas.

Kiek sunkiau kelialapį į kitą etapą iškovojo „RB Leipzig“, kuri sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Sankt Peterburgo „Zenit“, tačiau to užteko, kadangi pirmąsias rungtynes vokiečiai laimėjo 2:1.

22-ąją minutę rungtynių sąskaitą atidarė Jeanas-Kevinas Augustinas, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Sebastiansa Driussi.

82-ąją minutę Timo Werneris galėjo išspręsti visus klausimus, tačiau neįmušė 11m baudinio ir paliko šiek tiek intrigos. Tiesa, rusams įmušti nepavyko ir kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo „RB Leipzig“.

Tuo metu „Sporting“ tik po pratęsimo žengė į kitą etapą, kai pralaimėjo 1:2 (0:1) prieš „Plzen“ ekipą, bet bendru rezultatu laimėjo 3:2.

„Plzen“ jau 6-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai Marekas Bakosas įmušė įvartį. Tas pats M. Bakosas pelnė antrą įvartį, kai 64-ąją minutę nuginklavo varžovų vartininką.

Komandos galėjo išvengti pratęsimo, tačiau Dasas Bostas 92-ąją minutę neįmušė 11m baudinio.

Vis dėlto per pridėtą pirmojo pratęsimo laiką Rodrigo Battaglia išvedė „Sporting“ į priekį, o „Plzen“ per likusį laiką pasižymėti nesugebėjo ir į kitą etapą žengė Lisabonos ekipa.

„Arsenal“ 3:1 (5:1 bendru rez.) „AC Milan“
35‘ [0-1] H. Calhanoglu
39‘ [1-1] D. Welbeck (11m baudinys)
71‘ [2-1] G. Xhaka
86‘ [3-1] D. Welbeck

Zalcburgo „Red Bull“ 0:0 (2:1 bendru rez.) „Borussia“

„Lyon“ 2:3 (3:3 bendru rez.) CSKA
39‘ [0-1] A. Golovin