"Arsenal" ir toliau barsto taškus Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 33-ojo turo rungtynės.

Tik tašką po trijų nesėkmių iš eilės iškovojo dėl trečiosios vietos su "Liverpool" besivaržantis Londono "Arsenal" klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su vidutinioku "Newcastle".

"Kanonieriams" tai nebuvo geros rungtynės - Arseno Wengero auklėtiniai buksavo puolime ir vargu ar nusipelnė pergalės. Jiems nepadėjo nei tai, kad jau 25-ąją minutę dėl traumos aikštę buvo priverstas palikti pagrindinis šeimininkų vartininkas Shay'us Givenas, kurį pakeitė Steve'as Harperis.

Geriausią progą "Newcastle" ekipoje pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje turėjo krašto puolėjas Jamesas Milneris, po kurio sukto perdavimo kamuolys sudrebino skersinį.

Tiesa, verta pažymėti, jog mačo pabaigoje "šarkoms" šyptelėjo fortūna - dukart po Gilberto Silvos smūgių kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas Nolberto Solano.

"Mums trūko kūrybingumo, tačiau pademonstravome puikią komandinę dvasią. Norėjome iškovoti pergalę, bet buvo nemažiau svarbu ne pralaimėti",- tikino A.Wengeras.

Tuo tarpu "Newcastle" strategas Glennas Roederis neslėpė nusivylimo: "Turime būti patenkinti iškovotu tašku, tačiau esu nusivylęs, kad nepavyko į savo sąskaitą įsirašyti trijų".

Po 32-ojo mačo sezone "Arsenal" su 56 taškais liko ketvirtoje vietoje, tačiau nuo laipteliu aukščiau žengiančio "Liverpool" atsilieka jau keturiais taškais.

Lygiosiomis, tik jau 1-1, baigėsi ir dvikova tarp kitų turnyrinės lentelės kaimynų - penktąją vietą užimančios "Bolton" ir Liverpulio "Everton" ekipų.

Boltono klubas pirmasis įsiveržė į priekį 18-ąją minutę, kuomet po Joleono Lescotto perdavimo smūgiu iš eigos vartininką Timą Howardą nuginklavo puolėjas Kevinas Daviesas. Visgi, nepaisant šeimininkų spaudimo, 33-ąją minutę pusiausvyrą netikėtai atstatė 18-metis "Everton" talentas Jamesas Vaughanas, pasinaudojęs nesusipratimų virtine "Bolton" gynyboje.

Antrajame kėlinyje nei vienai, nei kitai komandai nepavyko pralaužti tvirtai suręstų gynybos užtvarų ir mačas baigėsi lygiosiomis, kuriomis labiausiai džiaugėsi pakankamai saugų atstumą išsaugojęs "Arsenal" klubas.

Abi komandos po 33 rungtynių yra surinkusios atitinkamai 54 ir 51 tašką, todėl išsaugojo viltis aplenkti A.Wengero auklėtinius ir pakovoti dėl vietos UEFA Čempionų lygoje.

Netikėtą pergalę iškovojo "Watford" komanda - absoliutūs pirmenybių autsaideriai savo stadione 4-2 įveikė "Man Utd" savaitgalį ant menčių paguldžiusį "Porstmouth".

Svečiai pirmavo po Matthew Tayloro įvarčio pirmojo kėlinio pradžioje, tačiau į tai "Watford" atsakė 4 įvarčiais iš eilės, garantavusiais pergalę. Besibaigiant mačui Arnoldui Mvuembai pavyko rezultatą tik kiek sušvelninti.

Visi pirmadienio rezultatai:

"%c00314" 4 - 2 "%c00057"
16' [0 - 1] M. Taylor
28' [1 - 1] H. Bouazza (11 m.)
45' [2 - 1] G. Mahon
51' [3 - 1] T. Priskin
72' [4 - 1] H. Bouazza
81' [4 - 2] A. Mvuemba

"%c00049" 1 - 1 "%c00261"
21' [0 - 1] E. Heskey
50' [1 - 1] G. Agbonlaho

33' iš aikštės pašalintas L.A. Valencia ("Wigan").

"%c00050" 1 - 1 "%c00051"
18' [1 - 0] K. Davies
33' [1 - 1] J. Vaughan

"%c00044" 1 - 3 "%c00054"
21' [0 - 1] J. Barton
36' [0 - 2] D. Beasley
59' [0 - 3] D. Vassell
76' [1 - 3] C. Bocanegra

"%c00046" 0 - 0 "%c00041"

"%c00043" 0 - 0 "%c00315"