"Arsenal" ir "Tottenham" sutriuškino savo varžovus

Pirmąją Naujųjų metų dieną Anglijos "Premier" sužaistos dar dvejos 21-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione ginklus tarpusavyje surėmė dvi Londono komandos – "Arsenal" su "Fulham". Unai Emery auklėtiniai sublizgėjo puolime ir šventė pergalę rezultatu 4:1.

25-ąją minutę Granitas Xhaka puikios atakos metu išvedė šeimininkus į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Alexandre'as Lacazette'as.

69-ąją minutę "Fulham" sušvelnino atsilikimą ir grąžino intrigą į rungtynes, tačiau "Arsenal" netrukus atsakė dar dviem tiksliais smūgiais.

79-ąją minutę Aaronas Ramsey sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą, o galutinį tašką po keturių minučių po smūgio rikošetu padėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

"Arsenal" atsitiesė po skaudžios nesėkmės Liverpulyje ir įsirašė svarbius taškus kovoje dėl patekimo į ketvertuką.

Kitose rungtynėse dar lengvesnę pergalę išvykoje pasiekė kita Šiaurės Londono komanda – "Tottenham". "Pentiniai" rezultatu 3:0 sutriuškino "Cardiff".

"Tottenham" reikalus buvo sutvarkęs po pirmųjų 26 minučių – po įvartį įmušė Harry Kane'as, Christianas Eriksenas ir Heungas-Minas Sonas.

"Tottenham" bent laikinam grįžo į antrąją vietą ir sumažino atsilikimą nuo lyderio iki 6 taškų.

"Arsenal" 4 - 1 "Fulham"
25' [1 - 0] G. Xhaka
55' [2 - 0] A. Lacazette
69' [2 - 1] A. Kamara
79' [3 - 1] A. Ramsey
83' [4 - 1] P. Aubameyang

"Cardiff" 0 - 3 "Tottenham"
3' [0 - 1[ H. Kane
12' [0 - 2] C. Eriksen
26' [0 - 3] Son