"Arsenal" įveikė "Stoke City", "Everton" turėjo pripažinti "Watford" pranašumą (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos penkios 15-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Vicarage Road" stadione, kur susigrūmė savo žiūrovų palaikoma "Watford" prieš Liverpulio "Everton". "Širšės" rezultatu 3-2 parklupdė "irisus" ir pakilo septintąją poziciją.

17-ąją minutę "Everton" po Romelu Lukaku įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai nesutriko ir du Stefano Okaka įvarčiai bei vienas Sebastiano Prodlo leido įgyti pranašumą rezultatu 3-1.

86-ąją minutę R. Lukaku pelnė antrąjį įvartį ir sugrąžino intrigą, tačiau per likusį laiką pasiekti išlyginamojo įvarčio "irisai" nepajėgė.

17 valandą Lietuvos laiku Anglijoje tęsėsi kitos kovos. Londono "Arsenal" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Stoke City". "Kanonieriai" pirmieji praleido įvartį, tačiau atsiteisė ir iškovojo pergalę.

29-ąją minutę Charlie Adamas nuo 11 metrų žymos "puodžius" išvedė į priekį, tačiau Theo Walcotto, Mesuto Ozilo ir Alexo Iwobi įvarčiai neleido svečiams pagalvoti apie pergalę.

"Arsenal" savo sąskaitoje turi 34 taškus ir laikinam pakilo į lyderio poziciją.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Burnley" ir "Swansea" klubų pergalėmis bei permainingomis "Hull City" - "Crystal Palace" komandų lygiosiomis.

"Watford" 3 - 2 "Everton"
17' [0 - 1] R. Lukaku
36' [1 - 1] S. Okaka
59' [2 - 1] S. Prodl
64' [3 - 1] S. Okaka
86' [3 - 2] R. Lukaku

"Arsenal" 3 - 1 "Stoke"
29' [0 - 1] C. Adam (11 m. baudinys)
42' [1 - 1] T. Walcott
50' [2 - 1] M. Ozil
75' [3 - 1] A. Iwobi

"Burnley" 3 - 2 "Bournemouth"
13' [1 - 0] J. Hendrick
16' [2 - 0] S. Ward
45' [2 - 1] B. Afobe
75' [3 - 1] G. Boyd
90+1' [3 - 2] C. Daniels

"Hull City" 3 - 3 "Crystal Palace"
27' [1 - 0] R. Snodgrass (11 m. baudinys)
52' [1 - 1] C. Benteke
70' [1 - 2] W. Zaha
72' [2 - 2] A. Diomande
78' [3 - 2] J. Livermore
89' [3 - 3] F. Campbell

"Swansea" 3 - 0 "Sunderland"
50' [1 - 0] G. Sigurdsson (11 m. baudinys)
54' [2 - 0] F. Lllorente
80' [3 - 0] F. Llorente