Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

"Arsenal" krito po "Sheffield Utd" futbolininkų kojomis


Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 9-ojo turo rungtynės.

Gana netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė Londono "Arsenal" komanda. Unai Emery auklėtiniai neišlaikė lygos naujokės "Sheffield United" egzamino.

Šeimininkai nuo rungtynių pradžios rodė, kad nebijo varžovo iš Šiaurės Londono ir ėmėsi iniciatyvos prie Berndo Leno vartų.

"Arsenal" per pirmąjį pusvalandį susikūrė keletą pavojingų progų po greitų atakų, tačiau 30-ąją minutę įvartį, vėliau nulėmusį pergalę, pasiekė "Sheffield Utd" – po kampinio tiksliai smūgiavo Lysas Moussetas.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" turėjo visišką kamuolio kontrolę, tačiau tai didelių problemų šeimininkams nesukėlė – kompaktiškai likusias 45 minutes sužaidusi lygos naujokė pasiekė skambią pergalę.

Į penktąją vietą nukritusi "Arsenal" ekipa patyrė antrąjį pralaimėjimą šiame sezone.

"Sheffield Utd", savo sąskaitoje turinti 12 taškų, kyla į 9-ąją poziciją.

Rezultatas:

"Sheffield Utd" 1 - 0 "Arsenal"
30' [1 - 0] L. Mousset

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (19)

4 53 10-22 00:13
Senis Wengeras su tokia sudėtimi ir dėl EPL pakovotų.
 shu2x
3 18 10-22 06:40
Kaušas Emeris ir vsio. Atsarginių suolelis liko sėdėt stipresnis nei išleido vienuoliktuką. Xhaka lavonas visiškas, Guendouzi laksto po visą ailštę jokios naudos neduodamas (ir visi rėkia, koks geras žaidėjas). Jokio ryšio tarp šitų dviejų netikėlių ir atakuojančių žaidėjų. Xhaka savsiem, kaip visada tik gauna kamuolį ir stumia kuo toliau nuo savęs (dažniausiai atgal gynėjams). Tai ką tas Auba ir ką tas Pepe *** gali padaryt, kai lamuolio normalaus negauna, jie gi ne burtininkai... O tas *** net nebando Ozilo, net į sudėtį netraukia... Nunukrito ir šitose varžybose xaliava kamuolys po Aubos kojom, tai ir pabarstė vėl eilinį kartą taškus prieš šūdiną komandą. Viskas patapo aišku su šiuo sezonu, kai lavoną Xhaka paskyrė kapitonu. Viskas aišku ir su Emery kaip treneriu....
1 14 10-22 01:15
Emery Out? Ar dar per anksti?
Gaucho
0 11 10-22 08:58
Nu lavonai, o ypač lavonai Sokratis su Luiz. Su tokia gynyba prieš tokias komandas net sužaist nesugeba. Nėra visiškai jokios saugų grandies. Yra kažkokia tai išardyta struktūra kuria sudaro vartininkas ir puolėjas. Visa kita yra kažkoks Championshipo sudėties šudas.
1 11 10-22 00:24
Nieko naujo