''Arsenal'' mačo pabaigoje sutriuškino ''West Ham'', ''Man City'' pasismagino namuose (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos „Premier” lygoje buvo sužaistos dar trejos 35-ojo turo rungtynės.

Pirmąjį mačą po oficialiaus Arsene'o Wengero pareiškimo sužaidė Londono „Arsenal”. „Kanonieriai” turėjo sunkumų, tačiau mačo pabaigoje įsūdė tris įvarčius ir džiaugėsi pergale rezultatu 4-1 prieš „West Ham”.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau antroje pusėje jų netrūko.

Nacho Monrealis pirmasis išvedė „Arsenal” į priekį, tačiau 64-ąją minutę Marko Arnautovočius grąžino lygybę.

Vis dėlto „kanonieriai” nenorėjo nuliūdinti po sezono paliksiančio trenerio ir rungtynėms artėjant į pabaigą pasismagino.

Pranašumą 82-ąją minutę sugrąžino Aaronas Ramsey, o dar du įvarčius pridėjo Alexandere'as Lacazette'as.

„Arsenal” lieka šeštoje pozicijoje ir nuo „Chelsea” išlaiko 6 taškų atsilikimą.

Kitoje dvikovoje „Burnley” išplėšė lygiąsias prieš „Stoke”.

Paskutinėje vakaro dvikovoje naujieji šalies čempionai „Manchester City” namuose sudaužė „Swansea”.

Prie penkių komandos įvarčių prisidėjo - Raheemas Sterlingas, Kevinas De Bruyne, Bernardo Silva, Davidas Silva ir Gabrielis Jesusas

„Arsenal” 4 - 1 „West Ham”
51' [1 - 0] N. Monreal
64' [1 - 1] M. Arnautovič
82' [2 - 1] A. Ramsey
85' [3 - 1] A. Lacazette
89' [4 - 1] A. Lacazette

„Stoke” 1 - 1 „Burnley”
11' [1 - 0] P. Ndiaye
62' [1 - 1] A. Barnes

„Man City” 5 - 0 „Swansea”
12' [1 - 0] D. Silva
16' [2 - 0] R. Sterling
54' [3 - 0] K. De Bruyne
64' [4 - 0] B. Silva
88' [5 - 0] G. Jesus
64' G. Jesus (nerealizavo 11 m. baudinio)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11091318?bmstart=0" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>