• Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

"Arsenal" namuose neįveikė "Sporting", "Betis" ir "Milan" sužaidė lygiosiomis

2018-11-08 23:44:54 Europos lyga

Be pralaimėjimų Europos lygos grupių etape žengiantis Londono "Arsenal" namie sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Sporting" vienuolike.

Rungtynėse netrūko progų įmušti įvartį, tačiau niekas nepasižymėjo. Pirmojo kėlinio viduryje traumą patyrė Danny Welbeckas.

Sevilijoje vietos "Betis" priėmė svečius "AC Milan". Komandos sužaidė lygiosiomis 1:1.

Mačo pradžioje Lo Celso išvedė savo komandą į priekį ir atrodė, kad Milano ekipa nėra pajėgi grįžti į rungtynes.

Antrajame kėlinyje fantastišką sezoną žaidžiantis Milano ekipos ispanas Suso pelnė išlyginamąjį įvartį. Šis įvartis leidžia Milano ekipai kovoti dėl patekimo į kitą etapą.

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (8)

apl8
0 5 11-09 10:15
Nu jomajo:
As suprantu, kad naujienos autoriui turbut miego norejosi ir is esmes *** ant EL, bet jeigu jau rasot, jog Arsenal-Sporting Welbeck gavo trauma, tai jau ir paminekit, kad rungtynese buvo raudona korta, kuria parode ne kas kitas o arbitras is Lietuvos. Beje, mano manymu Mazeika tame epizode ryzringai ir teisingai nusprende, mldc zodziu
Lietuvoj isvis liudna tiek su komentatoreis tiek su sporto zurnalistais, dar po kokiu 25 metu matysim tik tai ka norim siandien matyti
0 0 11-09 11:05
How great!! Thanks a lot for such a great amount for sharing on your blog for those of us not on Facebook!! Wow - so much wonderful sewing to anticipate!! Embraces to you. I have a daughter whose room is done in a forest subject and this arrangement would be stunning to make a book for her to take a gander at now and acknowledge much more when she is more seasoned. ( https://mightyessays.com/ ) Likewise, I am of Hungarian drop, making this additional uncommon.