• Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

"Arsenal" neįveikė mažumoje likusio "Atletico", "Marseille" žengė žingsnį finalo link

Europos lygos pusfinalių kovos į daug klausimų neatsakė. Pagrindinėse rungtynėse Londono „Arsenal“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“.

„Atletico“ ekipa net nuo 10-osios minutės žaidė mažumoje. Sime Vrsaljko spėjo užsidirbti dvi geltonas korteles ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Arsenal“ kiekybine persvara pasinaudojo tik 61-ąją minutę kai įmušė Alexandre Lacazette.

Vis dėlto 82-ąją minutę rezultatą išlygino Antoine Griezmannas, o „Atletico“ namo grįžta su įvarčiu svečiuose.

Kitose rungtynėse „Marseille“ ekipa 2:0 įveikė Zalcburgo „Red Bull“ ir žengė žingsnį finalo link.

Prancūzijos ekipą į priekį jau 15-ąją minutę išvedė Florianas Thauvinas. Rezultatą padvigubino Clintonas N‘Jie įmušęs 63-ąją minutę.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
24 81 04-26 22:25
ne i tema, bet su pergale zalieji!!!!
andrius
3 46 04-27 00:33
"Apl " komentaras:
Tas Atletico tai konkreti futbolo geda, ju zaidimo nestebiu tai maniau kad cia bus finalo verta kova, bet aciu dievui kad dbr jau arsenalas juos ismes lauk, visa laika ginasi ant kontros lempa kazkokia imusa ir viskas