"Arsenal" sutraiškė "Everton" net 7-0 © Eurofootball.lt
Praėjusių metų "Premier" lygos čempionas "%c00041" klubas vakar nepasigailėjo kitais metais šaliai UEFA Čempionų lygoje atstovausiančios "%c00051" ekipos, sutriuškindami svečius iš Liverpulio "nepadoriu" rezultatu 7-0.

"%c00041" 7 - 0 "%c00051"
8' [1 - 0] Robin van Persie
11' [2 - 0] Robert Pires
39' [3 - 0] Patrick Vieira
50' [4 - 0] Robert Pires
70' [5 - 0] Edu (iš 11 metrų baudinio)
75' [6 - 0] Dennis Bergkamp
85' [7 - 0] Mathieu Flamini

Jau pirmosiomis mačo minutėmis "kanonieriai" įrodė, kad nepaisant nesėkmingo šių metų sezono yra viena stipriausių ekipų Anglijoje. Jau 11-ąją rungtynių minutę, po jaunojo Robino van Persie ir Roberto Pireso smūgių šeimininkai pirmavo 2-0. Kėliniui artėjant į pabaigą trečią įvartį pelnė Patrickas Vieira, ir taip dar labiau įtvirtino saviškių persvarą.

Antrajame kėlinyje Londono futbolininkai toliau mindė apgailėtinai atrodžiusį "Everton" ir sėkmingo D.Bergampo ir kitų futbolininkų žaidimo dėka iškovojo daugiau nei įtikinamą pergalę 7-0.