Aštuonių įvarčių drama Viljarealyje baigėsi sensacingomis "Barcos" lygiosiomis

Antradienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos trejos 30-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko sostinėje, kur vietos Madrido "Atletico" priėmė "Girona" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai varžovų gynybą pralaužė tik antroje mačo pusėje.

76-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Diego Godinas, o pergalę mačo pabaigoje puikiu smūgiu užtikrino Antoine'as Griezmannas.

"Atletico" su 62 taškais lieka antroje vietoje. "Girona" žygiuoja 14-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse buvo užfiksuota tikra drama, kuri baigėsi "Villarreal" ir "Barcelona" lygiosiomis.

Be Lionelio Messi susitikimą pradėję katalonai jau po pirmų 20 minučių turėjo dviejų įvarčių pranašumą – po įvartį įmušė Philippe Coutinho ir Malcomas.

Visgi "Vilarreal" po šio smūgio sugebėjo atsitiesti ir varžovams atseikėti net keturis įvarčius. 23-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Samuelis Chukwueze, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Karlas Ekambi.

62-ąją minutę "Vilarreal" jau netikėtai įsiveržė į priekį, o 80-ąją minutę sugebėjo įmušti ir ketvirtąjį įvartį.

Visgi reikalus sujaukė 86-ąją minutę gauna Alvaro raudona kortelė, po kurios "Villarreal" liko žaisti dešimtyje. Atrodė, kad "Villarreal" ekipa jau tikrai nepaleis iš savo rankų trijų taškų, tačiau svečiai galvojo visai ką kita.

Per pridėtą laiką Lionelis Messi nuostabiu baudos smūgiu sušvelnino atsilikimą, o jau kone paskutinę rungtynių akimirką po kampinio tikrą "patranką" paleidęs Luisas Suarezas paliko be žado "Villarreal" tribūnas – rezultatas tapo 4:4.

"Villarreal" tai turėjo būti ypatingai svarbūs trys taškai, tačiau po lygiųjų jie gali vėl nukristi į 18-ąją poziciją. Savo ruožtu "Barcelona" tvirtai lieka pirmoje pozicijoje, tačiau "Atletico", atsiliekantis aštuoniais taškais, kitą savaitgalį atvyksta būtent į "Camp Nou", kur pergalės atveju grąžintų intrigą kovoje dėl titulo.

"Villarreal" 4 - 4 "Barcelona"
12' [0 - 1] P. Coutinho
16' [0 - 2] Malcom
23' [1 - 2] S. Chukwueze
50' [2 - 2] K. Ekambi
62' [3 - 2] V. Iborra
80' [4 - 2] C. Bacca
90+1' [4 - 3] L. Messi
90+4' [4 - 4] L. Suarez
86' Alvaro ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Atletico" 2 - 0 "Girona"
76' [1 - 0] D. Godin
90+4' [2 - 0] A. Griezmann

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/9613v/qzgmee" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

"Espanyol" 1 - 1 "Getafe"
56' [1 - 0] B. Iglesias
72' [1 - 1] Angel