Aštuonių įvarčių trileris Valensijoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje netrūko įvarčių: aštuoni įvarčiai buvo įmušti Valensijoje, kur "Valencia" 5-3 įveikė "Cadiz" futbolininkus, o itin netikėtą sutriuškinimą namuose patyrė Pamplonos "Osasuna", net 4-0 nusileidę Madrido "Getafe" futbolininkams.

Būtent "Osasuna" pralaimėjimas leido "Valencia", kuri nutraukė šešių rungtynių be pergalės seriją, pakilti į trečią vietą. Dabar Valensijos ekipa nuo antroje vietoje žengiančio "Real", kuris šeštadienį sužaidė 1-1 su "Barcelona", atsilieka dviem taškais.

Taip pat netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė Madrido "Atletico", kuriuos 3-0 sutriuškino po metų pertraukos į "La Ligą" grįžę Vigo "Celta" futbolininkai.

Itin daug dėmesio sulaukusi Sevilijos derbį laimėjo daug žemiau turnyrinėje lentelėje esantys Sevilijos "Betis" futbolininkai. "Betis" į priekį išsiveržė 16 rungtynių minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Robertas. Nors po kiek daugiau nei dešimt minučių taikliu smūgiu atsako "Sevilla" argentinietis Javieras Saviola, dar iki kėlinio pabaigos "Betis" gynėjas Fernando Varela atstatė vieno įvarčio persvarą, kurią pavyko išlaikyti iki finalinio švilpuko.

Svarbią pergalę iškovojo ir nesėkmių seriją namuose nutraukė La Korunijos "Deportivo", 2-0 įveikę "Racing Santander" futbolininkus ir sustiprinę savo pozicijas kovoje dėl kelialapio į UEFA Taurės turnyrą. Verta paminėti, jog tai buvo vos šeštoji "Deportivo" pergalė namų "El Riazor" stadione šiame sezone.

Dvejos dvikovos sekmadienį pasibaigė be įvarčių: dėl išlikimo lygoje kovojančios "Alaves" ir "Athletic Bilbao" bei "Mallorca" ir Barselonos "Espanyol" nesugebėjo nuginkluoti priešininkų vartininkų.

Šiandien dar žaidžiamas Sevilijos derbis. Apie jį skaitykite rytoj.

Statistika
"%c00017" 0 - 3 Vigo "%c00020"
70` [0 - 1] Matias Lequi
84` [0 - 2] Fernando Baiano (11 m.)
90` [0 - 3] Daniel de Ridder

Vitorijos "%c00252" 0 - 0 "%c00039"

La Korunijos "%c00089" 2 - 0 "%c00005"
19` [1 - 0] Joan Capdevila
56` [2 - 0] Iago

Pamplonos "%c00018" 0 - 4 Madrido "%c00212"
35` [0 - 1] Veljko Paunovic
38` [0 - 2] Angel Vivar Dorado
54` [0 - 3] Veljko Paunovic
63` [0 - 4] Mariano Pernia

"%c00021" 0 - 0 Barselonos "%c00102"

"%c00004" 5 - 3 "%c00253"
2` [1 - 0] David Villa
12` [1 - 1] Enrique
34` [2 - 1] Miguel Angel Angulo
36` [3 - 1] David Navarro
57` [4 - 1] Miguel Angel Angulo
64` [4 - 2] Jonathan Sesma
65` [5 - 2] David Villa
79` [5 - 3] Jonathan Sesma

Sevilijos "%c00097" 2 - 1 "%c00107"
16` [1 - 0] Robert
28` [1 - 1] Javier Saviola
43` [2 - 1] Fernando Varela