"Atalanta" pasismagino mače su "Lecce"

Sekmadienį tęsiasi "Serie A" 26-ojo turo kovos.

Triuškinančią pergalę išvykoje iškovojo "Atalanta", kuri net 7:2 pervažiavo "Lecce".

Svečiai į priekį išsiveržė 17-ąją minutę, kai ganėtinai keistoje situacijoje Giulio Donati nukreipė kamuolį į savo vartus.

22-ąją minutę "Atalanta" ekipos pranašumą padvigubino Duvanas Zapata.

"Lecce" sugebėjo gana greitai atsitiesti. 22-ąją minutę šeimininkų atsilikimą gražiu smūgiu sušvelnino Riccardo Saponara, o 40-ąją rezultatą išlygino G. Donati.

Antrajame kėlinyje "Atalanta" smagintis pradėjo jau 47-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Josipas Iličičius.

54-ąją minutę antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį pelnė D. Zapata, kuris dar po 8 minučių užbaigė savo "hat-tricką".

Rungtynių pabaigoje svečiai pelnė dar du įvarčius: 87-ąją minutę pasižymėjo Luisas Murielis, o jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį pridėjo ir Ruslanas Malinovsky.

"Atalanta" ir toliau užtikrintai žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.